Anna Starmach z dzieckiem
Instagram

To pierwsze takie zdjęcie Anny Starmach z córką Jagną! To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Anna Starmach z dzieckiem
Instagram

Anna Starmach pokazała urocze zdjęcie z córką! Jurorka "MasterChef Junior" pod koniec 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę Jagnę. Gwiazda zdecydowała się na poród w państwowym szpitalu w Krakowie. Zaraz po porodzie, pochwaliła się zdjęciem Jagny na Instagramie i dodała uroczy wpis:

Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś...
Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena... 💕 - napisała Anna Starmach.

Anna Starmach pokazała zdjęcie z córką

Jurorka "MasterChef Junior" jest teraz na urlopie macierzyńskim, dlatego rzadko pojawia się na imprezach czy konferencjach. Tylko raz zrobiła wyjątek, gdy w styczniu przyszła na konferencję ramówkową TVN, żeby promować nowy program ze swoim udziałem. Podczas tego wydarzenia zaliczyła mały wypadek, ale i tak wszyscy głównie zachwycali się jej świetną figurą po ciąży. Jurorka w ostatnich tygodniach skupia się głównie na opiece nad córką i czasem pokazuje zdjęcia z ich spacerów. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym widzimy jak z miłością wpatruje się w małą. Jurorka show TVN napisała też, jak spędza z córką piątkowy wieczór:

Za mną nieprzespana noc i „ciężki dzień”, córeczka właśnie zasnęła na moich ramionach i pewnie jak ją znam ( a znamy się już ponad 3 miesiące), to zaraz się obudzi i zacznie się wieczorne marudzenie. A ja ją będę przytulać, kołysać nosić i całować :) ❤️🤱🏻❤️ A jaki jest wasz plan na piątek wieczór? - napisała Ania.

To zdjęcie to najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie!

Anna Starmach pokazała zdjęcie z córką

Anna Starmach pochwaliła się niedawno zdjęciami z wakacji

Anna Starmach na wakacjach
Instagram

I świetną figurą po ciąży!

Anna Starmach na wakacjach
Instagram

Zobacz także: Nie usłyszycie dziś nic słodszego! Zobaczcie, jak Ania Starmach opowiada o swojej córcze w DDTVN

Więcej na temat Anna Starmach
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30