ONS.pl
1/5
ONS.pl

 

Bez wątpienia Anna Starmach jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Gwiazda od lat nie znika z ramówki i dalej będziemy mogli ją podziwiać w programie "MasterChef Junior". Nie zabrakło jej oczywiście także na prezentacji wiosennej ramówki TVN, gdzie... zaliczyła małą wpadkę! Wchodząc na scenę, Anna Starmach zgubiła jednego buta! Teraz na swoim profilu na Instagramie tłumaczy się z tej wpadki i wyjaśnia, czym była spowodowana. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Anna Starmach wróciła do pracy! A od porodu córki nie minął jeszcze nawet miesiąc...

2/5
ONS.pl

 

Anna Starmach zgubiła buta na ramówce TVN, ale na szczęście nic jej się nie stało. Gwiazda miała czółenka, więc taka sytuacja mogła skończyć się różnie, np. skręceniem kostki. Anna Starmach dzięki pomocy kolegów szybko poradziła sobie z problemem i z uśmiechem wkroczyła na scenę. Teraz jednak zdecydowała się napisać parę słów o tym niecodziennym wydarzeniu.

 

Zobacz: O NIEJ SIĘ MÓWI W lekkim mrozie Ania Starmach poszła na pierwszy spacer z Jagienką!

3/5
ONS.pl

 

Anna Starmach zaczęła swój wpis od dowodów, które świadczą o tym, że nie jest perfekcyjna.

Nigdy nie byłam perfekcyjna, ale ostatnio naprawdę z wieloma rzeczami mam na bakier.

Nie mam czasu na ćwiczenia ani na układanie rano włosów, na mądre książki ani nawet na moje ukochane seriale. Jem za dużo czekolady i za mało jarmużu. Na dodatek wczoraj na ramówce TVNu zamiast błyszczeć i świecić przykładem ja wchodząc... zgubiłam buta!

Mamma mia matko droga! Cóż się ze mną stało? - napisała gwiazda.

 

Zobacz: O NIEJ SIĘ MÓWI Po dwóch tygodniach od porodu Ania Starmach zaliczyła „pierwsze wyjście matki”  

4/5
ONS.pl

 

Okazuje się, że to wszystko jest spowodowane przez... jej córeczkę Jagnę! Przypomnijmy, że w listopadzie 2018 roku gwiazda została mamą po raz pierwszy.

A no nic, albo inaczej- absolutnie wszystko! Totalnie straciłam głowę! Przepadałam! I nie wiem czy kiedykolwiek w moim domu na nowo zapanuje porządek i nie wiem kiedy w spokoju napije się kawy.

Ale wiecie co? Jestem cholernie szczęśliwa!

Jagna- z tobą jest tak inaczej, tak nieprzewidywalnie i tak wspaniale! I masz racje-po co dorosłym buty skoro tak fajnie jest na bosaka! - dodała gwiazda.

 

Zobacz: O NIEJ JEST GŁOŚNO Ania Starmach opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. „Co ja robiłam bez Ciebie?” 

5/5
ONS.pl

 

Drogie mamy, też "tracicie głowę" (i buty!;) przez swoje pociechy? ;)

 

Zobacz: O NIEJ JEST GŁOŚNO Anna Starmach urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Więcej na temat Anna Starmach