Anna Powierza pokazała córkę na okładce
Twoje Imperium nr 30/2014

Czesia z Klanu urodziła. Pokazała dziecko na okładce brukowca

Anna Powierza pokazała córkę na okładce
Twoje Imperium nr 30/2014

Od dłuższego czasu w polskim show-biznesie trwa prawdziwy "baby boom". Nieco ponad tydzień temu do grona szczęśliwych mam dołączyła Anna Czartoryska, która w ulubionej klinice gwiazd urodziła syna. Po dwóch dniach pobytu odebrał ją stamtąd świeżo upieczony tata. Przypomnijmy: Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie

Jednak nie wszystkim porodom towarzyszy aż tak duże zainteresowanie mediów. "Twoje Imperium" informuje, że cztery miesiące temu przyszło też na świat dziecko Anny Powierzy, słynnej już "Czesi z Klanu". Aktorka zdołała utrzymać w tajemnicy zarówno ciążę, jak i fakt, że zdążyła już urodzić. Anna przywitała na świecie córeczkę, której nadała imię Helena i obecnie skupia się na jej wychowywaniu. Nie ukrywa, że jest zachwycona macierzyństwem.

Helenka urodziła się 19 marca. Ważyła prawie cztery kilogramy i miała pięćdziesiąt cztery centymetry wzrostu. Jest zdrowa i śliczna. To najpiękniejsze, najmądrzejsze i najbardziej pogodne dziecko, jakie przyszło na świat - wyznaje w rozmowie z "Twoim Imperium" Powierza.


Szczęśliwa mama pochwaliła się też córką na okładce gazety.

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie weźmie przykładu ze sławnych koleżanek. Podjęła ważną decyzję

Ciężarna Kożuchowska w obszernej kreacji:

Więcej na temat Anna Powierza Czesia z Klanu
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30