Anna Mucha niebawem urodzi
ONS

Jeszcze kilka lat temu Anna Mucha miała bardzo kontrowersyjne w naszym kraju zdanie na temat macierzyństwa. Mówiąc delikatnie, nie widziała się w roli matki. Sytuacja jednak mocno się zmieniła, a dziś Mucha jest już w drugiej ciąży. Ostatnio krążyły nawet plotki, iż gwiazda planuje z ukochanym wyjazd z Polski na stałe. Przypomnijmy: Facet Muchy ma dość. Namawia ją na wyprowadzkę

Gwiazda z uwagi na zaawansowaną ciążę nie pokazuje się ostatnio publicznie. W grudniu mogliśmy zobaczyć ją na świątecznym spotkaniu z Pałacu Prezydenckim i prawdopodobnie było jej to ostatnie publiczne wyjście. Narodziny jej drugiego dziecka to już bowiem kwestia czasu. Okazuje się, że Mucha bardzo polubiła ten stan i chyba jako jedna z nielicznych kobiet, ciążę znosi na tyle dobrze, że... żałuje iż niebawem urodzi. Taką refleksją podzieliła się z czytelniczkami na swoim blogu. 
 

Jest mi przykro, że w sumie już niedługo w ciąży nie będę... Dlatego z takim sentymentem i nutką zazdrości dowiaduję się o kolejnych ciążach i bardzo Wam dziewczyny kibicuję! - wyznała aktorka.
 

Jesteśmy pewni, że narodziny drugiego dziecka Anny będzie jednym z większych wydarzeń w 2014 roku. Podoba wam się jako sexy mama?

Zobacz: Kariera czy dzieci? Przed Anną Muchą poważny dylemat

Ciężarna Anna Mucha na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim: