Facet Muchy namawia ją na przeprowadzkę
ONS

Facet Muchy namawia ją na wyprowadzkę. Ma dość

Facet Muchy namawia ją na przeprowadzkę
ONS

Kilka miesięcy temu Anna Mucha za pośrednictwem swojego bloga poinformowała, że czasami zastanawia się nad przeprowadzką do innego kraju, a konkretnie do Włoch. Gwiazda spędzała tam urlop i tak zakochała się w klimacie słonecznej Italii, że obejrzała nawet wstępnie kilka nieruchomości. Przypomnijmy: Mucha chce wyprowadzić się z Polski?

Okazuje się, że w swoich pragnieniach Mucha nie jest odosobniona, a na przeprowadzce zależy ponoć najbardziej jej partnerowi, Marcelowi Sorze. Jak donosi "Fakt", mężczyzna mocno nalega i próbuje przekonać ukochaną do zmiany miejsca zamieszkania. Dlaczego? Marcela przytłacza popularność Anny, która wiążę się z niemal stałą obecnością paparazzi w ich życiu i byciu pod lupą. Ten aspekt związku z gwiazdą zupełnie go nie interesuje i widzi ich rodzinę żyjącą anonimowo we Włoszech, gdzie oglądali już potencjalne domy.

Za każdym razem, gdy widzi fotografa, jest wkurzony. To nawet widać na zdjęciach. Rozumie, że Ania jest popularna i to część jej pracy, ale wolałby, żeby jego to nie dotyczyło. Nigdy nie chciał wspólnej okładki ani wywiadów, nie interesuje go popularność - mówi znajomy pary w rozmowie z "Faktem".


Myślicie, że Anna Mucha zrezygnuje z kariery w Polsce i rzeczywiście się wyprowadzi? Udałoby się jej połączyć pracę w kraju z życiem we Włoszech?

Zobacz: Ciężarna Mucha bez retuszu za kulisami świątecznej sesji

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze sztuki "Single i Remiksy"

ALLONS_1383467.jpg

Mucha w siódmym miesiącu ciąży z wizytą w Pałacu Prezydenckim:

Więcej na temat Anna Mucha Marcel Sora
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48