Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko
To najbardziej stylowa rodzina w Polsce?
1/5

 

Anna Mucha coraz częściej na celowniku paparazzi! Niedawno paparazzi przyłapali aktorkę "M jak miłość" wraz z całą rodziną na ulicach Warszawy. Na uwagę zasługują stylizację całej czwórki - zarówno gwiazda, jak i jej partner, Marcel Sora oraz dzieci - 4-letni Teodor oraz 7-letnia Stefania - w lato stawiają na biel! Wyglądali naprawdę uroczo - zobaczcie zdjęcia z letniego spaceru popularnej rodziny!

 

Zobacz także: Teodor i Stefania to już duże dzieci! Zobacz sielankowe ZDJĘCIA Anny Muchy z Marcelem Sorą

2/5
Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko

 

Ostatnio jest trochę chłodniej, ale nie Ani :) Aktorka podczas rodzinnego spaceru odsłoniła zgrabne nogi. Marcel, partner gwiazdy, nie mógł oderwać od niej wzroku.

 

Zobacz: Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość". Mucha ostro jej odpowiedziała!

 

3/5
Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko

 

Ania nie była zadowolona z faktu, że znów towarzyszą jej paparazzi. Ostatnie zdjęcia Muchy z komunii, na której była gościem, obiegły internet, a niektórzy nie zostawili na niej suchej nitki! 

 

Zobacz: "Sprawiała wrażenie rozprutej" Katolicki tygodnik grzmi na temat komunijnej kreacji Anny Muchy!

 

4/5
Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko

 

A co słychać u Ani? Niedawno Ania zakończyła sezon teatralny, wciąż pracuje jednak na planie serialu "M jak miłość"! Niedawno wraz z ekipą kręciła nową ramówkę! 

 

5/5
Anna Mucha z partnerem i dziećmi na biało i niebiesko
Więcej na temat Anna Mucha