Instagram

Anna Lewandowska pokazała piękną fotografię z Klarą i Robertem! Internauci zwrócili szczególną uwagę na fryzurę piłkarza

Instagram

Anna Lewandowska razem ze swoim mężem i córeczką, zgodnie z zaleceniami, spędza okres kwarantanny w domu. Rodzina ma teraz dla siebie znacznie więcej czasu niż zazwyczaj i stara się wykorzystać go jak najlepiej! Ostatnio w mediach społecznościowych Ani pojawiło się piękne rodzinne zdjęcie. Jednak internauci zwrócili szczególną uwagę na... fryzurę Roberta! Zobaczcie dlaczego wzbudziła takie zainteresowanie! 

Zobacz także: Klara Lewandowska nie nudzi się na kwarantannie. Tylko spójrzcie, jak bawi się z tatą

Flesz ewydanie

Fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudziła zainteresowanie internautów! 

Koronawirus sparaliżował pracę wielu ludziom, w tym także artystom i sportowcom. Jak wiadomo w obecnym czasie zalecane jest także niewychodzenie z domu, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się groźnego wirusa. Ania, Robert i Klara Lewandowscy ściśle przestrzegają wszystkich zaleceń i oczywiście okres kwarantanny spędzają w domu. 

Ania pochwaliła się uroczą rodzinną fotografią, na której Klara daje buziaka swojemu tatusiowi! Cała trójka wygląda na zdjęciu wspaniale, jednak internauci tym razem zwrócili szczególną uwagę na... fryzurę Roberta! Najwyraźniej obecna sytuacja spowodowała, że sportowiec nie może skorzystać z usług fryzjera przez co na jego głowie, pojawiły się loki!

- Panu Robertowi już się loki kręcą😂

- Lewemu fryzjer by się przydał 😜

- Ale Lewy ma fryzurkę 😂🙈

- Robert włosy ! 🔥

- Robertowi fajnie w tych dłuższych włosach 😍 - piszą fani.

To już jedno z ostatnich zdjęć we trójkę, bowiem za miesiąc na świecie pojawi się drugie dziecko Roberta i Ani! Zobaczcie tą uroczą fotografię rodziny Lewandowskich i oceńcie sami jak Robert prezentuje się w dłuższych włosach.

Wielkimi krokami zbliża się poród Ani Lewandowskiej! Przyszłej mamie życzymy teraz przede wszystkim dużo zdrowia i siły!

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36