Anna Lewandowska odwiedziła Roberta Lewandowskiego w hotelu Anna Lewandowska po meczu odwiedziła męża w hotelu Anna Lewandowska z ochroniarzem wychodzi z hotelu Anna Lewandowska z ochroniarzem Anna Lewandowska u męża Roberta w hotelu
Anna Lewandowska odwiedziła Roberta Lewandowskiego w hotelu
Zobacz najnowsze zdjęcia trenerki.
1/7
Anna Lewandowska odwiedziła Roberta Lewandowskiego w hotelu

Anna Lewandowska po meczu Polska-Dania odwiedziła męża Roberta Lewandowskiego w hotelu Hilton w Warszawie, w którym zatrzymała się polska reprezentacja. Mąż trenerki został bohaterem wczorajszego spotkania, ponieważ strzelił aż trzy gole, dlatego spotkanie z żoną dzień po ciężkim meczu z pewnością sprawiło mu wiele radości. Trenerka, podobnie jak inne WAGs, była oczywiście na meczu Polska-Dania, ale nie miała okazji spędzić z mężem zbyt dużo czasu, bo po spotkaniu cała kadra wróciła do hotelu.

 

Ania pojawiła się w hotelu w szarym swetrze i czarnej, krótkiej sukience, do której dobrała zamszowe kozaki za kolano. Ania odsłoniła nogi w dosyć zimny dzień, ale trzeba przyznać, że wyglądała bardzo sexy! Robert z pewnością był zadowolony z tej wizyty. Trenerka opuściła hotel trzymając w rękach bukiet kwiatów, a towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Czyżby był to jej ochroniarz? Zobaczcie zdjęcia!

 

ZOBACZ: Anna i Robert Lewandowscy w Warszawie na spacerze! Mają trochę czasu dla siebie... ZDJĘCIA

2/7
Anna Lewandowska po meczu odwiedziła męża w hotelu
3/7
Anna Lewandowska z ochroniarzem wychodzi z hotelu
4/7
Anna Lewandowska z ochroniarzem
5/7
Anna Lewandowska u męża Roberta w hotelu
6/7
Anna Lewandowska odwiedziła Lewandowskiego w hotelu
7/7
Anna Lewandowska z bukietem kwiatów