Klara Lewandowska 30. urodziny Anny Lewandowskiej Lewa, Robert, Klasa Robert Lewandowski
Klara Lewandowska
Zobacz to zdjęcie!
1/4
Klara Lewandowska

 

Zawód Roberta wymusza na nim częste podróżowanie po świecie i rzadkie pojawianie się w domu. Jeśli już jest z rodziną, upamiętnia te chwile z żoną wspólnym zdjęciem! Nie inaczej było po ostatnich meczach polskiej reprezentacji, w których Lewego nie mogło zabraknąć. Ostatnio Ania wrzuciła urocze zdjęcie z rodziną i choć na głównym planie jest Klara, oczy wszystkich zwrócone były na "nowego" Roberta!

 

Robert Lewandowski nie do poznania!

Nieprzypadkowo Robert Lewandowski zapuścił zarost dopiero teraz! Przez kilka miesięcy był twarzą jednej z amerykańskich firm produkujących maszynki do golenia, a umowa wymuszała na nim stałe golenie się, co skutkowało gładką skórą twarzy. Czas trwania wartego milion złotych kontraktu ponoć już się zakończył, firma nie przedłużyła współpracy z piłkarzem, w związku z czym mógł pozwolić sobie na zapuszczenie brody! Jak wyszedł na zdjęciu dodanym przez Anię? Czy wygląda lepiej? Zobaczcie koniecznie i oceńcie!

 

Polecamy: Lewandowski inwestuje w nowy biznes! Ten przyszłościowy interes przyniesie mu miliony

2/4
30. urodziny Anny Lewandowskiej

Pierwsze zmiany na jego twarzy zauważyliśmy podczas "tajnych" urodzin Ani i Roberta. Przypomnijmy, że na imprezie wyprawionej przez Anię i Roberta bawili się m.in Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Kuba Wojewódzki, a gościem specjalnym była Justyna Steczkowska, która zaśpiewała kilka swoich utworów.

 

Teraz zarost jest ewidentnie bujniejszy, a na zdjęciu dodanym przez trenerkę, Robert wygląda bardziej męsko! Ale czy lepiej? Odpowiedź należy do Was ;)

3/4
Lewa, Robert, Klasa
Instagram

Zdjęcie dodane przez Anię bardzo spodobało się fanom, jednak wśród komentarzy pojawiają się takie, które sugerują, że Robertowi broda nie pasuje:

Robert, już możesz się ogolić :);

Taka Broda Mistrzowi Nie Wypada Robercie;

Zgól ten koper synu.

 

Jedna z obserwatorek porównała nawet piłkarza do... Adama Małysza:

Czy tylko mi się wydaje ze Robert z tym zarostem zaczyna przypominać Adama Małysza?

 

4/4
Robert Lewandowski
Instagram

Zmiana na lepsze?