Anna Korcz z córą Anią
East News

Anna Korcz spodziewa się kolejnego dziecka! Rodzina gwiazdy "Na Wspólnej" niebawem się powiększy

Anna Korcz z córą Anią
East News

Anna Korcz za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się wesołą nowiną, a jej Instagram od razu zalały liczne gratulacje. Rodzina gwiazdy "Na Wspólnej" już niebawem się powiększy, a znana aktorka po raz kolejny zostanie babcią! Córka odtwórczyni roli Izy Brzozowskiej, która ma takie samo imię jak swoja słynna mama, na początku ubiegłego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Franka, a teraz spodziewa się kolejnej pociechy!

Anna Korcz jest w ciąży

Doskonale znana z serialu "Na Wspólnej" aktorka Anna Korcz ma trójkę dzieci - Jana, Katarzynę i Annę - i już w tym roku ponownie zostanie babcią. Córka z pierwszego małżeństwa gwiazdy, o tym samym imieniu co swoja rozpoznawalna mama, choć nie ma jeszcze widocznego brzuszka, nie mogła dłużej ukrywać swojego szczęścia przed obserwatorami. 

Jeszcze ponad rok temu zastanawiałam się jak to będzie jak w naszym życiu pojawi się Franio. Nie podejrzewałam, że tak bardzo je urozmaici, doda tylu kolorów, poustawia je po swojemu, sprawi że tak wiele pięknego się wydarzy. W tym roku w naszym życiu pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie. Drugi raz zostanę Mamą - ogłosiła na swoim Instagramie. 

Rodzinne zdjęcie z bajecznych wakacji wprawiło obserwatorów Anny Korcz w zachwyt, a pod postem nie zabrakło licznych gratulacji. Córka aktorki w 2018 roku poślubiła Piotra Kalitowicza, a styczniu ubiegłego roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Kiedy gwiazda "Na Wspólnej" po raz pierwszy została babcią, nie posiadała się ze szczęścia i jak widać świetnie odnajduje się w tej roli. Aktorka na swoim Instagramie co chwilę publikuje wspólne zdjęcie z wnukiem, który zdecydowanie jest jej oczkiem w głowie. Anna Korcz, która za kilka miesięcy po raz kolejny zostanie babcią, również nie powstrzymała się od komentarza pod radosnym wpisem swojej córki:

Piękna Czwórka! Bądźcie szczęśliwi! Gdzie to malutkie? Nic nie widać? A Flanio już fokle nie fie o co chodzi?

Jak widać cała rodzina nie może już się doczekać, aż dołączy do nich jej nowy członek! Gratulacje!

Zobacz także: Ida Nowakowska rodzi lada chwila! Zaprezentowała duży ciążowy brzuszek w szałowym kombinezonie

Córka gwiazdy "Na Wspólnej" przekazała wesołą nowinę! Jak się okazuje, za kilka miesięcy po raz kolejny zostanie mamą. 

Anna Korcz, to córka Anny Korcz z pierwszego małżeństwa aktorki z Robertem Korczem.

Anna Korcz z córą Anią
East News

Aktorka doskonale odnajduje się w roli babci i jak widać, juz nie może się doczekać, kiedy zostanie nią po raz kolejny. Na jej Instagramie nie brakuje rozczulających zdjęć z małym Franiem. 

 

 

Więcej na temat Anna Korcz
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27