Anna i Robert Lewandowscy
ons.pl

Nowy projekt Lewandowskich! Założyli własną... Poznaj szczegóły!

Anna i Robert Lewandowscy
ons.pl

Znane gwiazdy zazwyczaj współpracują z agencjami PR-owymi i marketingowymi, powierzając im opiekę nad swoim wizerunkiem. Jednak Anna i Robert Lewandowscy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i… założyli własną agencję Stor9_! Firma powstała zarówno z ich inicjatywy, jak i osób blisko z nimi współpracującymi wśród których jest m.in. Tomasz Zawiślak, obecnie Member of the Board w Stor9_. 

 

- Ania i Robert Lewandowscy dostrzegli potrzebę stworzenia firmy, która będzie zarządzała ich aktywnościami biznesowymi, tak by nie rozpraszały ich one w podstawowej działalności zawodowej (kariera sportowa Roberta oraz dieta, treningi i aktywność sportowa Anny). Stor9_ ma umożliwić partnerską i sprawną współpracę ze środowiskiem marketingowym czy mediami. Osoby tworzące tę organizację miały już okazję pracować dla Lewandowskich - powiedział Zawiślak, cytowany przez proto.pl.

 

Agencja Lewandowskich zadba o wizerunek innych gwiazd

 

Agencja Lewandowskich uczestniczyła już w tworzeniu wielu kampanii reklamowych, w których występowali Anna i Robert, m.in. dla Vistuli, Gillette czy Huawei. Na razie zespół agencji dba tylko o projekty Lewandowskich, ale w przyszłości planuje współpracować z innymi gwiazdami. Myślicie, że założenie własnej agencji to dobry ruch?

 

Zobacz: Nie tylko Lewandowscy mają gest! Które gwiazdy sportu też pomagają potrzebującym?

 

Przeczytaj też: Angielskie media oszalały na punkcie Lewandowskiego: "To mistrzowskie posunięcie!" Naprawdę przejdzie do Chelsea?

 

Firma Lewandowskich dba o ich wizerunek

selfie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
East News

 

Firma Stor9_ zajmuje się również marką Food by Ann

Anna Lewandowska w sukience Just Paul
Instagram

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09