Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Instagram
1/5
Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka! Piłkarz i jego żona zaledwie kilka dni temu przylecieli do Polski. Robert bierze udział w zgrupowaniu Reprezentacji Polski, ale w międzyczasie wziął również udział w premierze nowego modelu telefonu na Stadionie Narodowym oraz, już bez obecności mediów,  spotkał się z chorymi dziećmi w CZD w Warszawie. Sportowiec i jego żona sprawili ogromną niespodziankę pacjentom szpitala.

Dobre uczynki nie wymagają tysiąca słów. @annalewandowskahpba i @_rl9 dziękuję Wam, że potraficie sprawić radość tym, którzy jej szczególnie potrzebują. 🙌🏻 - napisał przyjaciel i pracownik Roberta Lewandowskiego, Tomasz Zawiślak.

W sieci pojawiło się kilka zdjęć ze spotkania Anny i Roberta Lewandowskich w Centrum Zdrowia Dziecka. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Marzenie Franka się spełniło! Jak komentuje spotkanie z Robertem Lewandowskim? „Powiedział mi, że zostałem jego kolegą”

2/5
Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Instagram

Zdjęcia ze spotkania Anny i Roberta Lewandowskich z pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka pokazała m.in. aktorka Milena Suszyńska. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

What a day!!!! Dziękujemy wspaniałym Annie Lewandowskiej i Robertowi Lewandowskiemu !!!! @_rl9 @annalewandowskahpba dziękujemy!!!!! Dziękujemy Monice Rebizant Tomaszowi Zawiślakowi z całego serca! Dzieciaki zachwycone!!❤️❤️❤️❤️ @monikarebizant @tomekzawislak_ #charytatywna #akcja #pomagamy #dzieci #warto #pomagac #uczymysieodnajlepszych #help #children #wow #centrumzdrowiadziecka #love- napisała gwiazda. 

Zobacz także: Lewandowska hejtowana za chęć pomocy koleżance: "Otrzymuje dziesiątki próśb o wsparcie, nie jest w stanie..."

3/5
Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Instagram

Piłkarz i jego żona sprawili ogromną radość małym pacjentom! 

4/5
Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka
Instagram

Internauci byli zachwyceni pięknym gestem Anny i Roberta Lewandowskich. Pod zdjęciami ze szpitala pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

brawo ! Dobre serduszka i to nie na pokaz . Takie małe czyny a jednak wielkie 👑❤

 

Wiekszość powie że maja hajsu jak lodu i nic nie robia.. mozna pomagac i nie gadac o tym w kazdej stacji telewizyjnej.. ❤️

 

rl9 & @annalewandowskahpba i to pokazuje jak wielkimi ludźmi jesteście 👏 ten gest daje tym dzieciakom siłe, a wam motywacje. Macie misje #lewandowscyteam 🔝👏😃- pisali internauci.

 

5/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

My również jesteśmy zachwyceni gestem Ani i Roberta! Brawo!