Jerzy Owsiak, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
ONS

Lewandowscy spotkali się z Jurkiem Owsiakiem. Domyślacie się w jakiej sprawie?

Jerzy Owsiak, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
ONS

Anna i Robert Lewandowscy przekazali rzeczy na licytację WOŚP! Piłkarz i jego żona osobiście spotkali się z Jerzym Owsiakiem, by przekazać przedmioty do licytacji! To już kolejne, po Anji Rubik gwiazdy, które wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Co Lewandowcy przekazali na aukcję WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 10 stycznia 2015 roku. To już 24. raz w historii! W ramach akcji towarzyszących ogólnopolskiej zbiórce pieniędzy na cele charytatywne, organizowane są również licytacje przedmiotów przekazanych przez znane osobistości. Anna Lewandowska zdecydowała się ofiarować Jerzemu Owsiakowi swoje kimono oraz książkę, natomiast jej mąż Robert - piłkę i buty do gry.

Organizator WOŚP poinformował o tym na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Oprócz Ani i Roberta, pojawił się również prezent od innego znanego sportowca:

Gramy jak nigdy z ludźmi, których znacie wszyscy - z jakim szacunkiem odbieram wczoraj gadżety od Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. Mają wszystko starannie przygotowane, każdy gadżet ma swoją historię, o czym przeczytacie i zobaczycie na naszych aukcjach allegro (www.aukcje.wosp.org.pl). Nawet Mike Tyson wie, że składa autograf dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w nagranym filmiku nie myli nazwiska i orkiestrowych historii - napisał Jerzy Owsiak.

To nie jedyny projekt Jurka Owsiaka, w który zaangażowane są gwiazdy. Powstał również specjalny kalendarz na 2016 rok, do którego pozowało wiele znanych osobistości, a wśród nich również Doda!

W tle tegorocznej Orkiestry są też rzeczy mniej przyjemne, zawiązane z krytyką akcji ze strony niektórych polityków. Na szczęście - jak widać - mało kto się tym przejmuje.

Sztaby Orkiestry - jacy jesteśmy. Moi drodzy, przeogromne dzięki za tyle dobrych słów wokół Finału, a zwłaszcza dla...

Posted by Jurek Owsiak on 23 grudnia 2015

Anna i Robert Lewandowscy wparli WOŚP przekazując gadżety na aukcję

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

 

Jerzy Owsiak organizuje finał WOŚP już po raz 24.

Jerzy Owsiak na konferencji "Kultura na widoku"

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17