Anna Dereszowska się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy
ONS.pl/ kolaż polki.pl
Newsy

Anna Dereszowska: czy to pierścionek zaręczynowy?

Na jej palcu pojawił się piękny pierścionek.

W miniony weekend miał miejsce koncert "Młynarski obowiązkowo" w Teatrze 6. piętro, z którym  Anna Dereszowska jest blisko ziwązana. Uśmiechnięta aktorka wygląda kwitnąco, a na jej palcu mienił się... zaręczynowy pierścionek!

Anna Dereszowska w ciąży

O tym, że aktorka spodziewa się 2 dziecka, wiadomo od kilku tygodni. Niemniej jednak Anna Dereszowska nie rezygnuje z pracy. Ostatnio poprowadziła premierę filmu dla dzieci "Asteriks i Obeliks", pojawia się na wydarzeniach teatralnych i muzycznych. Coraz częściej towarzyszy jej Daniel Duniak, partner i ojciec dziecka, a teraz także narzeczony. Skąd to wiemy?

Pierścionek zaręczynowy już jest

Aktorka znajduje się teraz w centrum uwagi z racji błogosławionego stanu. Nic więc dziwnego, że czujnemu oku fotoreportera nie umknął dość ważny szczegół, znajdujący się na jej lewej dłoni...
ONS.pl
Anna Dereszowska ma już córkę, 7-letnią Lenkę ze związku z Piotrem Grabowskim.  34-letnia aktorka zdecydowała się ponownie na macierzyństwo, które jak widać, bardzo jej służy, choć wspominała, że początki nie były łatwe i korzystała z pomocy psychoterapeuty. Wszystko wskazuje także na to, że po licznych przejściach i miłosnych perturbacjach, Anna Dereszowska w końcu znalazła odpowiedniego partnera.
ONS.pl

Anna Dereszowska - czas na ślub?

Daniel Duniak, młodszy od niej fotograf, stanął na wysokości zadania i oświadczył się Dereszowskiej. Na wczorajszym evencie para niechętnie pozowała razem, wciąż pragnąc zachować pewien dystans i uniknąć większej liczny komentarzy, na które i tak są narażeni. Nie spodziewamy się także głośnego,  medialnego ślubu w stylu Haliny Mlynkovej. Anna Dereszowska wciąż nie zabiera głosu w sprawie ciąży, bowiem od zawsze powściągliwie podchodzi do udzielania wywiadów na temat swojej prywatności.
Imię dziecka Anny Dereszowskiej
Newsy
Znamy imię drugiego dziecka Anny Dereszowskiej!
Jakie wybrała aktorka?

Zaledwie cztery dni temu Anna Dereszowska została mamą po raz drugi. Ojcem dziecka jest obecny partner aktorki, Daniel Duniak, z którym związała się po rozstaniu z Piotrem Grabowskim.  Zobacz:  Anna Dereszowska urodziła! Syn czy córka? G wiazda podczas ciąży nie komentowała spraw związanych z tym ważnym w jej życiu wydarzeniem. Media z kolei mocno podkręcały ten temat i pisały, że Dereszowska spodziewa się dziewczynki. Jak podaje magazyn "Party" aktorka powitała na świecie synka, więc jej córeczka Lenka zyskała młodszego braciszka. Para zdecydowała, że chłopcu nada imię Maks. Podoba Wam się? Zobacz:  Anna Dereszowska z córką na zakupach. Aktorka lada dzień urodzi drugie dziecko  

Anna Dereszowska dostała rolę w serialu "Barwy szczęścia"
ONS
Newsy
Anna Dereszowska ma już wyprawkę dla synka! Kto jej pomógł wybierać rzeczy dla dziecka? Nie tylko partner
Poród tuż, tuż

Anna Dereszowska na przełomie lipca i sierpnia po raz drugi zostanie mamą. Aktorka, która ma już 7-letnią córkę Lenę, urodzi syna. Ojcem dziecka jest fotograf Daniel Duniak, którego Dereszowska poznała na jednej z zagranicznych sesji. Para jest już przygotowana na przywitanie w domu nowego członka rodziny! Jak udało nam się dowiedzieć, Ani w kompletowaniu wyprawki pomogła Magdalena Różdżka. Aktorki zaprzyjaźniły się na planie filmu “Lejdis”. “Ania poprosiła Magdę o pomoc, bo jej przyjaciółka urodziła córkę pół roku temu i jest dobrze zorientowana na rynku gadżetów i ubranek dla dzieci. Poza tym Magda jest ambasadorką znanej marki La Millou, które mają piękne kocyki, pluszaki czy pościele dla dzieci. Ania przy pomocy Magdy skompletowała całą wyprawkę”, mówi nam znajoma Dereszowskiej. Anna Dereszowska  nie skupia się tylko na synku. Będzie pracować niemal do końca ciąży. Aktorka gra cały czas w teatrze 6.piętro i urlop macierzyński planuje dopiero od początku lipca.

Anna Dereszowska w czwartym miesiącu ciąży
ONS
Newsy
Anna Dereszowska jest w ciąży! Wiemy, który to już miesiąc
Być może zdecyduje się na ślub

Anna Dereszowska nigdy nie ukrywała, że była związana ze swoją matką. Jej śmierć była wielkim wstrząsem, a w jednym z ostatnich wywiadów aktorka zdobyła się na szczere wyznanie. Publicznie powiedziała, że korzystała z pomocy psychologa. Zobacz:  Śmierć matki mocno wpłynęła na życie Anny Dereszowskiej. Nie obyło się bez pomocy psychologa Teraz aktorka ma jednak powody do radości. Już od kilku tygodni podejrzewano, że Dereszowska może być w ciąży, ale teraz to pewne. Jak dowiedział się "Flesz" gwiazda jest już w czwartym miesiącu i na przełomie lipca i sierpnia na świat przyjdzie jej drugie dziecko, którego ojcem zostanie nowy partner Dereszowskiej, Daniel Duniak . Znajoma pary twierdzi, że być może zakochani zdecydują się na ślub: Ania jest bardzo spontaniczna. Nie zdziwiłabym się, gdyby szybko zorganizowała ceremonię. Ale raczej kameralną niż huczną - czytamy w najnowszym numerze "Flesza". Teraz jednak czeka aktorkę sporo pracy, dlatego ślub z pewnością szybko się nie odbędzie. Zobacz:  Dereszowska pierwszy raz oficjalnie o nowym związku. Już nie ukrywa partnera   Dereszowska pierwszy raz z nowym partnerem na salonach:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner