Anja Rubik twarzą CCC
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE

Anja Rubik została twarzą taniej marki obuwniczej! Mamy pierwsze zdjęcie

Anja Rubik twarzą CCC
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE

Anja Rubik przez lata kariery przyzwyczaiła nas, że bierze udział tylko i wyłącznie w ekskluzywnych projektach. Na swoim koncie ma mnóstwo zrealizowanych kampanii reklamowych dla takich marek jak Giuseppe Zanotti czy Kurt Geiger. Niedawno zaczęła promować własne perfumy. Przypomnijmy: Anja Rubik cała w czerni promuje swoje perfumy. Podkreśliła bardzo szczupłe nogi

Okazuje się, że Anja postanowiła dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, niedawno została więc twarzą marki obuwia i torebek CCC. Ceny w sieciówce są przystępne dla każdego. Gwiazda ze znanym sobie seksapilem eksponuje buty i torby. Warto przypomnieć, że wcześniej twarzą marki był Piotr Adamczyk, Anna Jagodzińska a także świętej pamięci Anna Przybylska.

CCC należy zaś do sieci Quazi, z którą modelka współpracowała już w 2009 roku. Wówczas zaprojektowała specjalną edycję limitowaną butów i torebek.

My jesteśmy tym szczerze zaskoczeni. Oto pierwsze zdjęcie z nowej kampanii z Anją:

Anja Rubik twarzą CCC


Zobacz: Project Runway: Rubik nie jest zadowolona z wyboru Tyszki na jurora. Ostro skomentowała jego udziałKampania CCC z Anią Przybylską:

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56