Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anja Rubik spędza święta z mężem, Sashą
Newsy

A jednak to koniec! Sasha Knezevic potwierdził plotki o rozwodzie z Anją Rubik!

Co powiedział?

Rok temu okazało się, że Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się. Jednak wtedy zapewniali, że nie ma mowy o rozwodzie, nadal się przyjaźnią i kochają. Jednak teraz mąż Anji Rubik potwierdził, że zdecydowali się na rozwód. Mąż modelki Sasha w wywiadzie dla serbskiego magazynu Story zdradził, że jednak ich małżeństwa nie da się uratować.

 Jesteśmy w trakcie rozwodu  - powiedział Sasha Knezevic.

Sasha zareklamował wywiad na swoim Instagramie.

Sasha Knezevic

 

A jeszcze niedawno Anja Rubik podczas pobytu w Polsce mówiła, że nie chce rozwodzić się z mężem. Nawet po rozstaniu spędzali wakacje i święta razem. A Rubik tłumaczyła, że:

Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakichś dziwnych podziałach majątkowych czy kłótni - mówiła Rubik w DDTVN.

Zobacz: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd?

 

Teraz Sasha Knezevic potwierdził, że to koniec ich małżeństwa. 

Jesteśmy w trakcie rozwodu, powiedział Sasha Knezevic w rozmowie z magazynem Story. 

Dodał, że łączył go z Anją piękny związek i będą się przyjaźnić, jednak każde pójdzie w swoją stronę i na nowo będzie układać sobie życie. Szkoda, to była piękna i przemiła para.

 

Zobacz także: Anja Rubik i Sasha Knezevic spędzili razem święta!

 

Anja Rubik i Sasha Knezevic pobrali się 5 lat temu na Majorce.

Anja Rubik w sukni ślubnej
BE&W

 

Ostatni raz Sasha i Anja pojawili się razem w 2015 roku w Cannes.

Anja Rubik w sukni we zory i kokiem z mężem Sashą Knezevicem z brodą na czerownym dywanie
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik spędza święta z mężem, Sashą
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? A może zdecydują się na rozwód? Mamy komentarz!
Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? A może zdecydują się na rozwód? Mamy komentarz!

Anja Rubik i jej mąż Sasha Knezevic spędzili razem święta i sylwestra. Do tej pory pojawiały się informacje, że rozmawiają wyłącznie przez prawników, kłócą się o pieniądze ,  a rozwód to już kwestia czasu. Jednak, jak podał "Fakt", żeby ocieplić relacje, mama Anji kazała im spędzić razem świąteczny czas. A jak jest naprawdę? Dlaczego Anja i Sasha spędzali święta razem? Anja i Sasha cały czas pozostają w przyjacielskich i ciepłych relacjach, więc nie musieli ich ocieplać. Nie było między nimi żadnych kłótni, jak kłamliwie podawał Fakt, ani tym bardziej rozmów o rozwodzie. Oni nadal bardzo się przyjaźnią i są dla siebie ważni, więc nie mają problemu, żeby te ważne dni spędzać ze sobą. Tak jak mówiła Anja, rozstali się tymczasowo i czas pokaże co będzie dalej - mówi Party.pl Lucyna Szymańska, menadżerka Rubik. Czy Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? Czy Anja i Sasha dadzą sobie drugą szansę? Skoro nie ma mowy o rozwodzie, to chyba wszystko wskazuje na to, że być może znowu częściej będziemy ich widywać razem. Choć para rozstała się, udało im się udowodnić, że wciąż mają dobre relacje.  I mamy nadzieję, że pokonają kryzys oraz pozostaną szczęśliwym małżeństwem.   Zobacz także:  Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki   Ostatnie wspólne zdjęcia Anji Rubik i Sashy z rodziną nad morzem:   End of the year dip :) celebrating life. A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on Dec 30, 2015 at 1:11pm PST   Anja Rubik z ukochaną sunią Charly, którą dostała od Sashy na urodziny:   Christmas Day cuddle 🎄🎄🎄 A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on Dec 25, 2015 at 12:42pm PST   Anja Rubik z rodziną i Sashą na świętach 2015:

Anja Rubik spędza święta z mężem, Sashą
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic spędzili razem święta!
Anja Rubik i Sasha Knezevic spędzili razem święta!

Anja Rubik i Sasha Knezevic spędzili święta razem! Pomimo ostatnich plotek o ich konflikcie w kwestiach finansowych, para świetnie się ze sobą dogaduje. Na Instagramie męża modelki pojawiło się rodzinne zdjęcie z pierwszego dnia świąt. Anja Rubik spędziła święta z mężem  Anja Rubik i Sasha Knezevic podjęli niedawno decyzję o separacji. Nie ma jednak mowy o rozwodzie i żądaniach finansowych ze strony Sashy. Na razie modele chcą dać sobie czas na odpoczynek i przemyślenie wspólnej przyszłości. Wciąż pozostają jednak w przyjaźni i to widać na wspólnej fotce!  A może są na dobrej drodze do ponownego zbliżenia się do siebie? W końcu święta to magiczny czas!   Zobacz także:  Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki   Anja Rubik i Sasha Knezevic razem w święta Anja i Sasha żyją w przyjaźni Nie ma mowy o żadnym konflikcie

Anja Rubik z czerwonymi ustami
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!
Anja przez rozstanie z mężem traci kontrakty? Dowiedz się, jaka jest prawda!

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się? Taka informacja pojawiła się dziś w jednym z tabloidów. O tym, że polska modelka i jej mąż przechodzą poważny kryzys pisano już pół roku temu. Para potwierdziła, że są w separacji, ale żadne z nich nie chciało zdradzić powodów rozstania. Czy teraz rzeczywiście ich małżeństwo przeszło już do przeszłości?   Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Gdy pojawiła się pierwsza informacja o tym, że Anja i Sasha przechodzą trudny czas , media pisały, że powodem ich rozstania są inne wizje przyszłości. Sasha ponoć chciałby już założyć rodzinę, ale Anja skupia się nadal na karierze i nie chce rezygnować z zaplanowanych sesji i pokazów mody. Pisano, że para nie rozstała się w zgodzie, ale te informacje szybko zostały zdementowane. Bliscy pary podkreślali, że Anja i Sasha nadal są przyjaciółmi. Teraz za to pojawiły się pierwsze informacje o ich rozwodzie oraz o tym, że Anja przez plotki o rozstaniu z mężem straciła kilka kontraktów.  Przez rozstanie z Sashą Anja straciła kilka ważnych kontraktów. Nie chce takiego zamieszania jakie wywołały informacje o końcu jej miłości. Za radą sztabu specjalistów, z którymi pracuje, najpierw dokończy spokojnie wszystkie ważne projekty i dopiero potem opowie o swoim rozwodzie – zdradził informator "Faktu". ZOBACZ:  A jednak to koniec! Sasha Knezevic potwierdził plotki o rozwodzie z Anją Rubik!   Jaka jest prawda? Udało nam się uzyskać komentarz od menadżerki Anji Rubik. "Anja i Sasha czekają na rozwód, na dzień dzisiejszy jeszcze nie dostali dokumentów potwierdzających rozwód. Utrzymują nadal bardzo przyjacielskie relacje. Nie jest też prawdą, że Anja straciła jakikolwiek kontrakt z powodu rozstania z Sashą", mówi nam  Lucyna Szymańska, menadżerka Anji. Myślicie, że Anja Rubik zdecyduje się wkrótce na wywiad...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner