Anita Sokołowska zdradziła, jak odmieniła ją rola w serialu "Przyjaciółki"
Instagram
1/6
Anita Sokołowska zdradziła, jak odmieniła ją rola w serialu "Przyjaciółki"
Instagram

Anita Sokołowska zdradziła, jak odmieniła ją rola w serialu "Przyjaciółki". Aktorka już od kilku lat wciela się w jedną z tytułowych przyjaciółek, w serialową Zuzę, która zdecydowanie jest jedną z najbardziej przebojowych bohaterek hitowej produkcji Polsatu. Okazuje się, że Zuza bardzo wpłynęła na prywatne życie Anity Sokołowskiej. Jak? Aktorka w rozmowie z magazynem "Skarb" przyznała, że zanim rozpoczęła pracę na planie "Przyjaciółek" była typową "chłopczycą".

Dzięki niej wyzbyłam się kompleksów. Nigdy nie eksponowałam swojej kobiecości, nie nosiłam obcisłych sukienek i szpilek, raczej uciekałam w wizerunek chłopczycy. W dżinsach, w za dużym swetrze, czasem z dziwnie przystrzyżonymi włosami - przyznała gwiazda.

Co jeszcze zdradziła Anita Sokołowska? Jak serialowa Zuza odmieniła aktorkę? Tego dowiecie się na następnej stronie naszej galerii.

Zobacz także: Moda dla kobiet w stylu męskim: boyfriendy, luźne koszule, garnitury i krawaty

2/6
Anita Sokołowska na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu

Okazuje się, że to właśnie dzięki roli przebojowej Zuzy w serialu "Przyjaciółki" Anita Sokołowska odkryła swoją kobiecość.

...kiedy weszłam w kostium Zuzy, okazało się, że dobrze w nim wyglądam. Wcześniej myślałam: no dobra, mam taką figurę, nawet nie jest zła. I może nie chodzę teraz w szpilkach, ale usta czasem do tych dżinsów na czerwono pomaluję. Kiedy zobaczyłam się w nowym, kobiecym wydaniu, zyskałam wiele pewności siebie - przyznała gwiazda.

Zobaczcie, jak teraz ubiera się Anita Sokołowska. Jedno jest pewne - jej stylizacje są bardzo kobiece!

Zobacz także: Ile wiesz o Zuzie z "Przyjaciółek"? Rozwiąż nasz quiz o bohaterce Anity Sokołowskiej!

3/6
Anita Sokołowska w programie "The Brain"
ONS
4/6
Anita Sokołowska na Telekamerach 2017
ONS
5/6
Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek
6/6
Anita Sokołowska na ściance