Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wreszcie nie musza już ukrywać swojej miłości! Właśnie podzielili się kolejną porcją romantycznych zdjęć ukazujących ich gorącą relację. Pozazdrościli im nawet Julia i Kamil - koledzy z programu. Co napisali? 

Zobacz także: Hotel Paradise 2: Ania i Ivan są razem po programie! Opublikowali piękny i zmysłowy film

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" pokazali kolejną romantyczną sesję 

Wielu widzów "Hotelu Paradise 2" zastanawiało się jak dalej potoczyły się losy Ivana i Ani. Czy uczestniczka wybaczyła mu małe zauroczenie Atą? Czy kilka powodów do złości, które mogliśmy zaobserwować w końcowych odcinkach przekreśliły ich plany na wspólną przyszłość po powrocie do Polski? Na szczęście wszystko już jest jasne. Zakochani musieli ukrywać swoją miłość aż 8 miesięcy, ponieważ tyle minęło od ich powrotu z Bali, do zakończenia drugiego sezonu "Hotelu Paradise". 

Ivan w rozmowie z Party.pl, zdradził, że pierwszą poważną decyzję podjęli jeszcze w samolocie do Polski. To wówczas razem z Anią zdecydowali, że spędzą razem całą kwarantannę. Dziś już wiemy, że Ania i Ivan mieszkają ze sobą na co dzień i to właśnie ona zdecydowała się przeprowadzić do Ivana do Gdańska. 

Ania i Ivan o wyjawieniu tajemnicy o swoim szczęśliwym związku zdecydowali się dopiero kilka dni po finale. Na ich profilach społecznościowych pojawił się bardzo romantyczny i intymny film. Jednak to nie koniec niespodzianek! Zakochani mieszkańcy "Hotelu Paradise 2" pokazali właśnie kolejne miłosne zdjęcia z profesjonalnej sesji: 

Żeby wiedzieć jak traktować kobietę, musisz najpierw nauczyć się być mężczyzną - napisał pod zdjęciem Ivan

Internauci nie szczędzili im komplementów, ciesząc się, że odnaleźli siebie w programie. Na komentarz pokusili się również ich przyjaciele z programu, Kamil i Julia: 

- Wyglądacie jak z filmu, James Bond i jego kobieta 😍🤭
- W dechę opis.

Koniecznie zobaczcie nowe romantyczne zdjęcia Ani i Ivana! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ata ostro o Ivanie: "Niech dalej oszukuje Anię"! Nie chce go znać!

Ania i Ivan już nie muszą ukrywać swojego związku. Ich romantyczne i zmysłowe zdjęcia robią furorę na Instagramie. Są jedyną parą, która znalazła miłość w programie! 

Ania i Ivan zdecydowali się również na wspólne zamieszkanie! Czy to pierwszy trwały związek, który narodził się dzięki programowi "Hotel Paradise"? W pierwszej edycji Marietta i Chris zdecydowali się na związek, jednak ten rozpadł się po kilku miesiącach. 

Ania i Ivan Hotel Paradise
Party.pl

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09