Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe
Newsy

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wreszcie nie musza już ukrywać swojej miłości! Właśnie podzielili się kolejną porcją romantycznych zdjęć ukazujących ich gorącą relację. Pozazdrościli im nawet Julia i Kamil - koledzy z programu. Co napisali? 

Zobacz także: Hotel Paradise 2: Ania i Ivan są razem po programie! Opublikowali piękny i zmysłowy film

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" pokazali kolejną romantyczną sesję 

Wielu widzów "Hotelu Paradise 2" zastanawiało się jak dalej potoczyły się losy Ivana i Ani. Czy uczestniczka wybaczyła mu małe zauroczenie Atą? Czy kilka powodów do złości, które mogliśmy zaobserwować w końcowych odcinkach przekreśliły ich plany na wspólną przyszłość po powrocie do Polski? Na szczęście wszystko już jest jasne. Zakochani musieli ukrywać swoją miłość aż 8 miesięcy, ponieważ tyle minęło od ich powrotu z Bali, do zakończenia drugiego sezonu "Hotelu Paradise". 

Ivan w rozmowie z Party.pl, zdradził, że pierwszą poważną decyzję podjęli jeszcze w samolocie do Polski. To wówczas razem z Anią zdecydowali, że spędzą razem całą kwarantannę. Dziś już wiemy, że Ania i Ivan mieszkają ze sobą na co dzień i to właśnie ona zdecydowała się przeprowadzić do Ivana do Gdańska. 

Ania i Ivan o wyjawieniu tajemnicy o swoim szczęśliwym związku zdecydowali się dopiero kilka dni po finale. Na ich profilach społecznościowych pojawił się bardzo romantyczny i intymny film. Jednak to nie koniec niespodzianek! Zakochani mieszkańcy "Hotelu Paradise 2" pokazali właśnie kolejne miłosne zdjęcia z profesjonalnej sesji: 

Żeby wiedzieć jak traktować kobietę, musisz najpierw nauczyć się być mężczyzną - napisał pod zdjęciem Ivan

Internauci nie szczędzili im komplementów, ciesząc się, że odnaleźli siebie w programie. Na komentarz pokusili się również ich przyjaciele z programu, Kamil i Julia: 

- Wyglądacie jak z filmu, James Bond i jego kobieta 😍🤭
- W dechę opis.

Koniecznie zobaczcie nowe romantyczne zdjęcia Ani i Ivana! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ata ostro o Ivanie: "Niech dalej oszukuje Anię"! Nie chce go znać!

Ania i Ivan już nie muszą ukrywać swojego związku. Ich romantyczne i zmysłowe zdjęcia robią furorę na Instagramie. Są jedyną parą, która znalazła miłość w programie! 

Ania i Ivan zdecydowali się również na wspólne zamieszkanie! Czy to pierwszy trwały związek, który narodził się dzięki programowi "Hotel Paradise"? W pierwszej edycji Marietta i Chris zdecydowali się na związek, jednak ten rozpadł się po kilku miesiącach. 

Ania i Ivan Hotel Paradise
Party.pl

 

Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Jak Bartek zareagował na seks Artura i Dominiki?
"Hotel Paradise": Jak Bartek zareagował na seks Artura i Dominiki?

Druga edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Wielkimi zwycięzcami okazali się być Ata i Artur, którzy w finale pokonali Sonię i Łukasza. Ale każdy fan miłosnego show na pewno doskonale pamięta wszystkie emocje, których dostarczyli widzom mieszkańcy hotelu. A było ich naprawdę sporo! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2". Ata: "Dlaczego nie upuściłam kuli?" Była blisko pozbawienia Artura wygranej! W "Hotelu Paradise" byliśmy między innymi świadkami intymnego zbliżenia pomiędzy Dominiką, a Arturem. Jak wiadomo, relacja tej dwójki nie przetrwała, a Dominika związała się z Bartkiem. Nowy partner Dominiki nie wiedział jednak o jej intymnych przeżyciach z Arturem - dowiedział się o wszystkim dopiero podczas ostatniej "Pandory". Jak na to zareagował?  O tym wszystkim opowiedział nam Artur. Szczegóły poznacie w naszym wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Ivan i Ania z "Hotelu Paradise"
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 2": Ania i Ivan pokazali jak mieszkają! Od momentu, kiedy wprowadziła się Ania zaszło sporo zmian! 
"Hotel Paradise 2": Ania i Ivan pokazali jak mieszkają! Od momentu, kiedy wprowadziła się Ania zaszło sporo zmian! 

Odkąd Ania wprowadziła się do Ivana, po powrocie z " Hotelu Paradise 2 ", jego dotychczasowe mieszkanie przeszło sporo zmian! Jak aktualnie mieszkają zakochani w sobie uczestnicy drugiej edycji? Ivan pokazał jak wygląda jego sypialnia po remoncie. Zdecydowali się na dodatki, które będą już zawsze przypominać im historię swojego poznania! Zobaczcie, jak się urządzili.  Zobacz także:  "Hotel Paradise" 2: Ania i Ivan o swoich wadach. Wada Ani to dla nas zaskoczenie! Jak mieszkają Ania i Ivan z "Hotelu Paradise 2"? Anna Matyasek i Ivan Yevtuszenko poznali się na planie "Hotelu Paradise 2". Mimo tego, że po drodze do finału zostali rozdzieleni i odpadli z programu tuż przed ostatecznym starciem, to nie przeszkodziło im w zbudowaniu prawdziwie trwałej relacji. Ivan i Ania swój związek ukrywali przez ponad 8 miesięcy, ponieważ tyle minęło od ich powrotu z Bali do końca emisji programu. Już podczas show było wiadomo, że to najsilniejsza para drugiej edycji, jednak ciężko było przewidzieć, jak potoczyły się ich losy po powrocie do Polski. O tym, że są razem postanowili powiedzieć zaledwie kilka dni po finale. Dziś już wiadomo, że to Ania zdecydowała się na przeprowadzę do ukochanego. Jak wygląda ich mieszkanie z Gdańsku? Okazuje się, że od przeprowadzki Ani pojawiło się sporo zmian:  Od momentu jak Ania wprowadziła się do mnie i zamieszkaliśmy razem, w mieszkaniu zaczęły się coraz częściej pojawiać nowe rzeczy, niedawno kupiliśmy kwiatka, zmieniliśmy łóżko sypialniane na nowe, teraz postanowiliśmy, że chcemy wypełnić naszą pustą ścianę w sypialni. Więc zdecydowałem się zamówić plakaty, które będą nam kojarzyć się z Bali 😍 - napisał Ivan Zakochani pokazali zdjęcia, na których widać nie tylko ich miłość ale również jak wygląda ich...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
TV-Show
"Hotel Paradise 2": Ivan pokazał jak rozpieszcza Anię! Jego ukochana jest zachwycona
"Hotel Paradise 2": Ivan pokazał jak rozpieszcza Anię! Jego ukochana jest zachwycona

Ivan i Ania przez osiem miesięcy musieli ukrywać swoje uczucie. To wszystko z powodu emisji "Hotelu Paradise", w którym brali udział. Nie mogli zdradzić przedwcześnie, jak potoczyły się ich losy po powrocie z "rajskiej wyspy". Teraz z kolei nie żałują fanom smaczków ze swojego prywatnego życia. Zdradzili, że to właśnie Ania przeprowadziła się do ukochanego do Gdańska. Jak wygląda ich codzienność? Zobaczcie, jak Ivan rozpieszcza swoją partnerkę na co dzień!  Zobacz także:  Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia Jak wygląda relacja Ivana i Ani po programie "Hotel Paradise 2"? Ania i Ivan są jedyną parą, która zdecydowała się na związek po zakończeniu drugiej edycji "Hotelu Paradise". O tym, że zdecydowali się na bycie razem poinformowali dopiero kilka dni po finale. Ich relacja budziła spore zainteresowanie widzów, ponieważ byli jednym z najbardziej stałych i zaangażowanych duetów.  O ile początkowo nikt nie miałby wątpliwości, co do tego, że będą razem, w końcu jawnie snuli plany na wspólną przyszłość, to pojawienie się Aty nieco skomplikowało ich relację. Ivan chwilowo zauroczył się w nowej uczestniczce, a Ania poczuła się zazdrosna i zdradzona. Na szczęście uczucie, które zrodziło się w programie przetrwało chwilowy kryzys, a decyzja o tymczasowym wspólnym zamieszkaniu zapadła już w samolocie do Polski! Ania zdecydowała, że kwarantannę spędzi u Ivana, dziś mieszkają już razem na poważnie. Coraz śmielej pokazują, jak spędzają czas wolny. Okazuje się, że uczestnik jest doskonałym kucharzem i dba o kubki smakowej swojej wybranki: Z Ivana rąk wszystko smakuje wyjątkowo - oceniła przygotowane przez Ivana burgery na Instastory  Wiedzieliście, że Ivan doskonale...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner