Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Todorczuk Perchuć o kryzysie w związku
ONS
Newsy

Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo

Tego o nich nie wiedzieliśmy

Aneta i Marcin Perchuciowe to obecnie najpopularniejsze małżeństwo w TVN. Ona występuje w show "Mali Giganci", on gra w nowym serialu "Mąż czy nie mąż". Niestety, ich kariera, zwłaszcza aktorki, nie zawsze układała się tak dobrze. Przypomnijmy: Todorczuk-Perchuć narzeka na swoją karierę i zarobki: Za rzadko jestem zapraszana na castingi. Tęsknię za serialem

Mało kto jednak wiedział, że Aneta i Marcin jeszcze jakiś czas temu przeżywali małżeński kryzys. W rozmowie z "Party" gwiazda przyznała jednak, że szybko udało im go pokonać. Do dziś przyznają, że ich związek nie jest idealny, czasem nie potrafią się dogadać, ale zawsze próbują znaleźć kompromis:

Czasem nie umieliśmy się dogadać. Wtedy albo przeczekiwałam, albo wprost mówiłam czego chcę, Uważam, że nie ma związków idealnych, a zamiana partnera niczego nie rozwiązuje - mówi w "Party"

Małżeństwo idealne?

Zobacz: Matka Polka Terrorystka: macierzyństwo wg aktorki Anety Todorczuk-Perchuć
Aneta i Marcin na imprezie TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Todorczuk-Perchuć o związku z Marcinem Perchuciem
ONS
Newsy
Perchuciowe ukrywali swój związek. Ich relacja mogła oburzyć szkołę aktorską
Aktor często ją zaskakiwał

Ostatnio Aneta Todorczuk-Perchuć pojawiła się na imprezie w nieco bardziej dopasowanej sukience i wyglądała rewelacyjnie. Uwagę przyciągał jeden szczegół, a mianowicie nieco większy brzuszek aktorki, co sprowokowało podejrzenia o stan błogosławiony. Zobacz:  Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie Gwiazda jest w szczęśliwym małżeństwie z aktorem Macinem Perchuciem , któy gra w nowym serialu TVN - "Mąż czy nie mąż". Trenerka w "Małych Gigantach" zdradziła w "Na żywo", że ich miłość nie była prosta. Gwiazdor był asystentem opiekuna jej roku w szkole aktorskiej w związku z tym nie chcieli afiszować się ze swoją miłością. Aneta Todorczuk wyjawiła też urocze tajemnice tej znajomości: Nie chciałam, żeby ktokolwiek wiedział, że jesteśmy parą. Ukrywaliśmy się więc i kontaktowaliśmy przez "gołębnik", czyli skrzynkę pocztową na korytarzu. Marcin zostawiał mi w niej piękne liściki, witaminy, gdy byłam przeziębiona, a czasem róże. Dzisiaj są rodzicami wspaniałych maluchów i chętnie się razem pokazują. Zobacz:  Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo     Todorczuk zachwyciła stylizacją:

Aneta Todorczuk-Perchuć w ciąży
ONS
Newsy
Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie
Czy czegoś nie wiemy?

Aneta Todorczuk-Perchuć od niedawna może cieszyć się nową posadę w TVN. Aktorka została trenerką w programie "Mali Giganci", gdzie wraz z dzieciakami przygotowuje się do występów przed jury. Ostatnio skomentowała też specyficzne poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego , który jest jednym z jurorów. Zobacz:  Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby" Wczoraj gwiazda pojawiła się na gali rozdania nagród MocArty, gdzie zaprezentowała się w dopasowanej sukience od TOMOATOMO. Na ściance dało się zauważyć nieco zaokrąglony brzuszek, co może wskazywać, że aktorskie małżeństwo zdecydowało się na powiększenie rodziny. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ moda na ciążowe brzuszki na salonach trwa, a Todorczuk-Perchuć promienieje. A może to tylko kilka nadprogramowych kilogramów? Albo źle dobrana sukienka? Musimy poczekać na komentarz samej zainteresowanej. AKTUALIZACJA: Aneta odniosła się do spekulacji: O masz. Człowiek pójdzie na dobrą kolację z dawno nie widzianym mężem i już spekulacje... Nie, przykro mi ale nie bedzie trzeciego Perchuciątka! - napisała na Facebooku   Zobacz: 5 fałszywych objawów ciąży   Ciężarna Dereszowska poprowadziła imprezę:

Aneta Todorczuk Perchuć o karierze
ONS
Newsy
Todorczuk-Perchuć narzeka na swoją karierę i zarobki: Za rzadko jestem zapraszana na castingi. Tęsknię za serialem
Teraz występuje w Małych Gigantach

Aneta Todorczuk-Perchuć jest jedną z gwiazda nowego show TVN - Mali Giganci. Aktorka opiekuje się grupą dzieci, którzy muszę wystąpić przed wymagającym jury. Jako matka dwójki pociech, ma ogromne doświadczenie. Przypomnijmy: Mali giganci: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby" Coraz rzadziej Anetę możemy jednak oglądać w polskich filmach i serialach. W rozmowie z Show gwiazda przyznała, że jest za rzadko zapraszana na castingu o z tego powodu tęskni za rolą w serialu i filmie: Zdecydowanie za rzadko jestem zapraszana. Częściej pojawiają się tam osoby, które już są znane z popularnych przedsięwzięć, które bywają i są popularne, więc koło się zamyka . Tęsknię za kinem i rolą w serialu - mówi Todorczuk obala również mit z kolosalnymi zarobkami gwiazd za jeden dzień pracy na planie filmowym: Tak, ludziom wydaje się, że aktorzy zarabiają krocie, gdy patrzą, jakie są stawki za jeden dzień zdjęciowy. Ale nie zdają sobie sprawy, że takich dni w miesiącu jest dwa albo trzy i nie ma nic więcej. - przekonuje Co o tym myślicie? Zobacz: Matka Polka Terrorystka: macierzyństwo wg aktorki Anety Todorczuk-Perchuć Pierwszy odcinek Małych Gigantów:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner