Perchuć Todorczuk
ONS

Przez kilka miesięcy Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć trzymali swój rozwód w tajemnicy. Dlaczego?

Perchuć Todorczuk
ONS

Choć wydawało się wszystkim, że są naprawdę bardzo fajną i zgraną parą, rozstali się po 20 latach bycia razem. Przez kilka miesięcy Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć  trzymali swój rozwód w tajemnicy. Wiemy, dlaczego!

Rozwód Anety Todorczuk i Marcina Perchucia

Gwiazda serialu „Za marzenia” przyznaje, że rozwiodła się z Marcinem Perchuciem już kilka miesięcy temu. Postanowili jednak tego nie nagłaśniać ze względu na dobro swoich dzieci. Para  ma syna Stanisława i córkę Zosię. Wspólnie ustalili, że będą razem zgodnie opiekować się dziećmi. Rozwiedli się z klasą, bez szumu medialnego.

Od decyzji o rozstaniu minął rok, ale emocje wciąż są świeże. Teraz najważniejsze są dla mnie dzieci. Oboje z byłym mężem staramy się zaoszczędzić im negatywnych emocji. Muszę jeszcze powiedzieć, że wróciłam do swojego nazwiska panieńskiego - mówi aktorka.

Aneta Todorczuk przyznaje, że jest teraz bardzo skupiona na swojej pracy. Niedawno dołączyła do obsady serialu „Na Wspólnej”, a jej wątek w „Blondynce” będzie znacznie większy niż dotychczas. Gwiazda przygotowuje się też do premiery monodramu w Teatrze WARSawy.

Żałujecie, że się rozstali?

Perchuć Todorczuk
ONS

Więcej przeczytacie w nowym numerze "Party"

Julia Wieniawa i Baron na okładce Party

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13