Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka w Klanie Agnieszka Kotulanka
Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka
East News
Andrzej Grabarczyk wspomina ich ostatnie spotkanie.
1/5
Andrzej Grabarczyk i Agnieszka Kotulanka
East News

Wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła fanami „Klanu”, a przede wszystkimi jej bliskimi. Gwiazda znana z roli Krystyny Lubicz zmarła 20 lutego. Przez lata walczyła z nałogiem alkoholowym, który - jak się okazuje - zaczynała pokonywać. Andrzej Grabarczyk, kolega aktorki z „Klanu” zdradził w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem”, że spotkał ją w Legionowie w październiku. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co powiedział o Agnieszce Kotulance.

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

 

2/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

Pod koniec 2017 roku ukazały się ostatnie doniesienia, dotyczące stanu zdrowia Agnieszki Kotulanki. Aktorka była wtedy w dobrej formie, o czym poinformował Andrzej Grabarczyk.

 

– Szedłem ulicą i zupełnie przypadkowo wpadłem na Agnieszkę. Przywitaliśmy się i chwilę porozmawialiśmy. Byłem zbudowany tym spotkaniem, bo Agnieszka wyglądała świetnie. Idzie ku dobremu. Myślę, że zwalczyła w sobie chorobę – mówił aktor w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” w październiku 2017 roku.

 

Zobacz: Złamane życie Agnieszki Kotulanki. Co stało za jej osobistą tragedią? 

3/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

W tym okresie również Ilona Łepkowska pozytywnie wypowiadała się o Agnieszce Kotulance i zapewniała, że spróbuje dla niej znaleźć rolę!

 

– Jak tylko będę miała taką możliwość, to spróbuję coś dla niej znaleźć. Taki powrót byłby budującym przykładem dla innych, którzy borykają się z podobnym problemem. Pokazałaby, że można wyjść z nałogu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Na pewno, ktoś z naszego środowiska wyciągnie do Agnieszki pomocną dłoń, by mogła wrócić do zawodu, odbudować swoja pozycję i poczucie własnej wartości – powiedziała „Dobremu Tygodniu” Łepkowska w innym wywiadzie.

 

Zobacz: Jak wyglądała ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w Klanie? 

4/5
Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News
5/5
Agnieszka Kotulanka
East News

Pogrzeb aktorki odbędzie się 27 lutego w Legionowie.

 

Zobacz: Klątwa nad „Klanem’’. Dlaczego kolejni aktorzy odchodzą z serialu?

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka