Andrzej Duda w garniturze, Agata Duda w czarnym żakiecie na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim
Eastnews

Andrzej Duda się odchudza? Prezydent podobno nieco przybrał na wadze, co zauważyła jego małżonka Agata Duda. Pierwsza Dama ma zachęcać męża do zdrowszej i mniej tuczącej diety - czytamy na łamach "Dobrego Tygodnia". O tym, że Andrzej Duda nieco zaokrąglił się od objęcia stanowiska głowy państwa, pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz okazuje się, że mimo doskonałej sprawności fizycznej i częstych w tym sezonie wyjazdów na narty, prezydent musi popracować na sylwetką.

Andrzej Duda przytył?

Agata Duda bardzo dba o swoją rodzinę, więc zdrowie męża bardzo leży jej na sercu. Odkąd zauważyła, że sylwetka Andrzeja Duda zaokrągliła się, postanowiła działać. W tygodniu "Dobry Tydzień" napisano, że Pierwsza Dama wdrożyła w życie plan walki ze złymi nawykami żywieniowymi męża. Jaki plan na poprawę zdrowia głowy państwa ma jego małżonka?

Wprowadziła obostrzenia w diecie męża. Zasady racjonalnego odżywiania są Pierwszej Damie doskonale znane. Stawia na zdrową polską kuchnię, naturalne produkty, jak najmniej przetworzone. Z umiarem używa cukru i soli - czytamy w katolickim tytule.

Z czego prezydent będzie musiał zrezygnować pod czujnym okiem żony?

Jego słabością są mączne potrawy. Uwielbia również tuczące ziemniaki polane sosem grzybowym. Żonę często prosi o żurek, którego jest prawdziwym koneserem.

Prezydentowa zdradziła też pewien sekret odnośnie kulinarnych preferencji męża.

Lubi ruskie pierogi, smażone oscypki, ryby, szpinak i wszelkie potrawy z grilla. Z rzeczy dla mnie dziwnych jada kozie sery, czego my z Kingą nie możemy zrozumieć - powiedziała Agata Duda w "Dobrym Tygodniu".

Uważacie, że prezydent faktycznie przybrał na wadze?

 

Zobacz także: dietetyczna sałata ze szpinakiem

 

Zobacz też: Śledztwo w podstawówce. Kto napisał "Andrzej Dupa" na drzwiach toalety? ABSURD?

 

Andrzej Duda w czasie zaprzysiężenia w 2015 roku.

Andrzej Duda w garniturze na mówicy sejmowej
East News

Prezydent obecnie. Widzicie różnicę?

Andrzej Duda w niebieskim krawacie
East News

Andrzej Duda dba o kondycję. Prezydent jest świetnym narciarzem.

Andrzej Duda
East News

Pierwsza Dama zachęca męża do zdrowej diety.

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda