Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak
Aleksandra Woźniak - jak dziś wygląda

Rzadko możemy zobaczyć ją na wielkim i małym ekranie. Unika czerwonego dywanu i nie jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W latach 90. Aleksandra Woźniak była jedną z popularniejszych aktorek w kraju, jednak dziś stroni od show biznesu. Serialowa Kasia z "13 posterunku" znalazła inny plan na siebie! Niedawno w jednym z wywiadów wyznała, że rzuciła aktorstwo! Czym teraz zajmuje się? 

1/4
Aleksandra Woźniak
EastNews

Aleksandra Woźniak zyskała wielką sympatię widzów wcielając się w rolę policjantki Kasi w serialu "13 posterunek". 22-letnia wówczas aktorka uwielbiała do munduru zakładać krótkie spódniczki. Podkochiwała się w posterunkowym Czarku (Cezary Pazura), który zamiast myśleć o związku wolał żartować z kolegami z pracy lub flirtować z prostytutką Jolę (Dorotę Chotecką). Serial "13 posterunek" w reżyserii Macieja Ślesickiego okazał się wielkim hitem w kraju! Łącznie nakręcono 41 odcinków, które były pokazywane w Canal+ i w Polsacie. 

Zobacz także: Tak wyglądała suknia ślubna Aleksandry Woźniak. Jest bardzo oryginalna

2/4
Aleksandra Woźniak
EastNews

Aleksandra Woźniak nie zrobiła wielkiej kariery w aktorstwie. Po wielu latach wyznała, że po serialu "13 posterunek" padała ofiarą czarnego PR-u. Po zdjęciach do 1. sezonu serialu Ola związała się z reżyserem Maciejem Ślesickim. Przez okres trwania związku nigdzie nie grała, natomiast gdy para rozstała się Woźniak nie mogła dostać żadnej roli. Sporadycznie widzieliśmy ją m.in. w serialach "Szpital na perypetiach", "Linii życia" czy w "Asie", jednak nie były to duże role. 

3/4
Aleksandra Woźniak
EastNews

Dziś Ola nie rozpamiętuje już przeszłości i nie próbuje na siłę dostać roli w filmie czy w serialu. Serialowa Kasia rzuciła aktorstwo. Obecnie kończy studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Po uzyskaniu tytułu magistra ma zamiar związać się z tą dziedziną nauki. 

Niektórzy pacjenci mają wrażenie, że jestem ich dobrą znajomą. To sprawia, że łatwiej jest im się przede mną otworzyć. Wtedy też zrozumiałam, że dotychczasowa kariera aktorska nie musi być przeszkodą, a nawet może być zasobem w pracy psychoterapeuty - powiedziała Woźniak w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim". 

4/4
Aleksandra Woźniak
EastNews

Aleksandra Woźniak ma dziś 44 lata. Czas zdecydowanie działa na jej korzyść. Przyszła psychoterapeutka nie wyklucza, że kiedyś zagra jeszcze w jakimś filmie lub serialu, jednak wolałaby skupić się teraz na psychologii. Skąd taki pomysł na życie? Okazuje się, że Ola sama kiedyś potrzebowała skorzystać z pomocy specjalisty, ponieważ panicznie bała się latać. Zafascynowana metodami leczenia postanowiła sama pomagać innym. Kolejki do Oli Woźniak z pewnością będą bardzo długie!