Kwaśniewska straciła pracę w Polsat Cafe
ONS

Ten rok nie zaczął się zbyt pomyślnie dla Aleksandry Kwaśniewskiej. W styczniu rozpętała się ogromna afera z udziałem jej byłej już menadżerki, Małgorzaty Herde. Gwiazda zerwała z nią natychmiastowo współpracę, a obecnie próbuje odzyskać stracone pieniądze. W ramach ucieczki od zmartwień i skandali, Kwaśniewska wyjechała na egzotyczne wakacje z ukochanym i przyjaciółmi. Przypomnijmy: Kwaśniewska pochwaliła się fotką z rajskich wakacji. Odpoczywa po aferze z Herde

Powrotu z wakacji Ola też nie będzie mogła zaliczyć do najbardziej udanych. Córka byłego prezydenta liczyła, że nadchodzącą wiosnę spędzi na planie programu "Mała Czarna" emitowanego na Polsat Cafe. Niestety, jej plany zostały zweryfikowane przez władze stacji. Jak dowiedziało się dowiedzieć AfterParty.pl, program Aleksandry Kwaśniewskiej nie pojawi się w wiosennej ramówce Polsat Cafe. Nasze źródło dodaje, że powodem była niższa od oczekiwań oglądalność, która podobnie jak w TV4, obniżała ogólny wynik stacji.
 

Osoba Oli Kwaśniewskiej wzbudza wprawdzie dużo zainteresowania, ale nie przekładało się to na oglądalność programów. Już w TV4 "Mała Czarna" zaniżała oglądalność, w Polsat Cafe było niestety podobnie. Decyzja o zdjęciu programu nie była łatwa, ale konfrontacja ze statystykami jest bezlitosna. Kwaśniewska była jedną z kilku prowadzących, ale jako najbardziej znana z nich, niejako firmowała program swoją twarzą i to na jej konto zapisywane są niepowodzenia - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba związana ze stacją.


Polsat znalazł już zastępstwo dla "Małej Czarnej" i jak donoszą WirtualneMedia.pl, za kilka tygodnich na ich antenie zadebiutuje program Agnieszki Popielewicz. Gwiazda stacji poprowadzi talk-show "Super Rodzinka", w którym porozmawia z rodzinami znanych osób. Serwis dodaje, że prawdopodobnie w pierwszym odcinku z najbliższymi wystąpi Margaret.

Będziecie tęsknić za Aleksandrą Kwaśniewską w telewizji?

Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej

Rajskie wakacje Aleksandry Kwaśniewskiej: