W piątek 28 kwietnia odbył się pogrzeb Witolda Pyrkosza, Pyrkosz zmarł w ostatnią sobotę, miał 90 lat. (Zobacz: Pogrzeb Witolda Pyrkosza. Żegnają go tłumy, w tym: Kożuchowska, Lipowska, Kurdej-Szatan... ZDJĘCIA)

Reklama

Wieść o tym, że Witold Pyrkosz zmarł, zastała ekipę "M jak miłość" w trakcie kręcenia kolejnych odcinków. Aktorzy, bliskie osoby z planu Pyrkosza wypowiedziały się jak się grało z serialowym Lucjanem Mostowiakiem i jak przeżyli jego odejście. Padły wzruszające słowa pod adresem Witolda Pyrkosza, po którym teraz na planie zostanie tylko puste krzesło...

Zobacz: Ten serial już nie będzie taki sam... Wzruszające zdjęcia Witolda Pyrkosza z 17 lat w "M jak miłość"

Zobacz także

Ja do tej pory w to nie wierzę, że wejdę do tej mojej kuchni, do tego stołu i do tego krzesła tam gdzie zawsze siedzi Witek i ja w to nie wierzę. Jest mi go bardzo brak i to jest już takie uczucie do końca życia - powiedziała w Kulisach o Witoldzie Pyrkoszu Teresa Lipowska, która przez 17 lat grała prawie każdą scenę z Pyrkoszem, jako jego serialowa żona.

Witek gwiazdor... gwiazda to mało powiedziane. On w "M jak miłość" ma status świętego - powiedział o Pyrkoszu Robert Moskwa.

Aktorzy "M jak miłość" o Witoldzie Pyrkoszu

Kacper Kuszewski o Witoldzie Pyrkoszu

Kiedy ja zaczynałem pracę w M jak miłość", byłem początkującym aktorem, a on był historią polskiego kina, ale nigdy nie czułem tego dystansu.

Pieprzny żarcik opowiedział, zapamiętam go jako hultaja i niech tak pozostanie! - Dominika Kluźniak

Obejrzyjcie kulisy o Witoldzie Pyrkoszu, łza na pewno zakręci się Wam w oku...

Zobacz także: Żona Pyrkosza PIERWSZY RAZ o jego śmierci "Jeszcze był świadom i wtedy nagle... Nie było mnie przy nim, gdy umierał"

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia.

Reklama

Po Witoldzie Pyrkoszu zostało puste krzesło w kuchni Mostowiaków.

Reklama
Reklama
Reklama