Krystyna Pyrkosz, Witold Pyrkosz
East News

Żona Pyrkosza PIERWSZY RAZ o jego śmierci "Jeszcze był świadom i wtedy nagle... Nie było mnie przy nim, gdy umierał"

Krystyna Pyrkosz, Witold Pyrkosz
East News

Krystyna Pyrkosz udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Witolda Pyrkosza. Żona zmarłego aktora opowiedziała w "Super Expresse" o swoim wielkim żalu po śmierci ukochanego męża. Krystyna i Witold Pyrkoszowie byli razem przez 54 lat. Dzieliło ich 19 lat różnicy. Mimo tego, udało im się stworzyć zgodne  i bardzo szczęśliwe małżeństwo. Krystyna Pyrkosz nie ukrywa, że odejście męża jest dla niej wielką, nieodżałowaną stratą. W wywiadzie zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile aktora.

 

Zobacz też: Pyrkosz stracił dla niej głowę! Kim jest Krystyna, jego żona młodsza o 19 lat? Poznaj ich historię

 

Krystyna Pyrkosz o śmierci męża

Po prostu dostał zapalenia płuc. Pojechał do szpitala, leżał na OIOM-ie przez trzy tygodnie i trzy dni. Pojechał z zapaleniem płuc, a w szpitalu miał dwa razy zatrzymanie akcji serca. Jeszcze był świadom i wtedy nagle dostał udaru... To była kropka nad i. Przez tydzień nie miał świadomości. Nie było z nim już kontaktu. Lekarze rozmawiali ze mną, wiedziałam, co się stanie... Taki miałam poranek, że dostałam telefon ze szpitala. Nie było mnie przy nim. Ale z mężem już nie było kontaktu - zdradziła Krystyna Pyrkosz w "Super Expressie".

Krystyna Pyrkosz nie wyobraża sobie życia bez męża.

 Ja nie wiem, co ja teraz zrobię. Najchętniej tobym się położyła obok męża i żeby nas razem pochowali. Ja się wykończę. Długo to nie potrwa - powiedziała Pyrkosz.

 

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Pogrzeb aktora odbędzie się w piątek (29 kwietnia) o godzinie 13:00 w Górze Kalwarii.

 

Polecamy: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

 

Witold Pyrkosz, znany m.in. z serialu "M jak miłość", zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Miał 90 lat.

Witold Pyrkosz
East News

 

Z żoną Krystyną byli razem przez 54 lata.

Witold Pyrkosz z żoną Krystyną

Więcej na temat Witold Pyrkosz
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47