Od momentu rozstania z Sylwią Szostak Akop jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Początkowo mężczyzna nie krył smutku i żalu, że jego małżeństwo się zakończyło, jednak ostatnio jego wpisy zaczynają być bardzo pozytywnie nacechowane. Czy ta narracja oznacza, że Akop Szostak ponownie odnalazł szczęście? Zobaczcie.

Reklama

Akop Szostak w zaskakującym wyznaniu

Akop i Sylwia Szostakowie pod koniec marca ogłosili rozstanie, a fani nie mogli w to uwierzyć. Niektórzy doszukiwali się w tym żartu, ponieważ małżeństwo wydawało się być bardzo szczęśliwe i nic nie zwiastowało ich rozstania. Akop i Sylwia przekazali wówczas fanom, że nie jest to nagła decyzja, a ich problemy w związku zaczęły się dużo wcześniej. Internauci mogli dostrzec, że mężczyzna cierpiał z powodu rozpadu małżeństwa, ale niedawno jego posty na Instagramie nabrały pozytywnego wydźwięku. Akop Szostak przekazał, że jest w Barcelonie, czyli swoim ulubionym miejscu na świecie. Teraz trener personalny postanowił podzielić się swoim szczęściem:

Spałem 3h, zrobiłem 37 tyś. kroków. A banan dalej na twarzy- to był dobry dzień! Warto wierzyć w szczęście, bo każdy na nie zasługuje. A tylko gdy wierzymy w nie, jesteśmy gotowi by je przyjąć
- napisał szczęśliwy Akop Szostak.
Akop Szostak jest szczęśliwy
@akopszostak

Fani zapewne zastanawiają się czy odmieniony nastrój u Akopa Szostaka jest kwestią tego, że poznał kogoś nowego, jednak póki co mężczyzna nie wspomina o żadnej kobiecie i delektuje się życiem w pojedynkę. Sportowiec nie kryje, że obecnie bardzo dużo pracuje, więc wyjazd do Barcelony nie jest jedynie odpoczynkiem, ale również wyjazdem w celach zawodowych.

Co ciekawe, Sylwia Szostak w ostatnim czasie również publikuje więcej treści na swoim profilu. W czwartkowe popołudnie spotkała się z Marcelą Koterską na wspólną kolację i "pogaduchy", a fani mogli podziwiać ich zdjęcie.

Sylwia Szostak i Marcela Koterska
@sylviafitness

Myślicie, że Sylwia i Akop Szostakowie są szczęśliwi i zaczynają układać swoje życie na nowo?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Akop Szostak zrobi to specjalnie dla niej, podzielił się swoim szczęściem! "Nie mogę się doczekać"

Akop Szostak zaskoczył wyznaniem po rozstaniu z Sylwią
Instagram @akopszostak
Reklama
Reklama
Reklama