Party Stories
Agustin Egurrola ponownie zakochany?
Newsy

Agustin Egurrola związał się z uczestniczką YCD? Tabloid pokazał ich wspólne zdjęcia!

Nowy romans?!

Agustin Egurrola i jedna z uczestniczek programu "You Can Dance" są parą? Tak przynajmniej sugeruje jeden z tabloidów. Twoje Imperium opublikowało wspólne zdjęcia choreografa i Pauliny Kubickiej z 8. edycji tanecznego show. Według doniesień tygodnika romans Agustina Egurroli i 28-letniej tancerki rozpoczął się już w programie TVN. Egurrola i Kubicka w jednym z odcinków YCD zatańczyli razem ognistą salsę.

Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurolla krzyknął: "Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali" Wszyscy byliśmy zniesmaczeni- zdradził tancerz ze szkoły Egurroli.


Sam Agustin Egurrola nie chciał komentować swoich zdjęć ze spaceru z  Pauliną Kubicką. W rozmowie z Twoim Imperium powiedział jedynie, że to są jego osobiste sprawy.

 

Myślicie, że Agustin Egurrola rzeczywiście związał się Pauliną Kubicką? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z programu DDTVN.

 

Zobacz także: Co za metamorfoza! Agustin Egurrola mocno schudł. Zobaczcie ZDJĘCIA!

 

Agustin Egurrola i Paulina Kubicka w DDTVN.

Agustin Egurrola i Paulina Kubicka w DDTVN
East News

Agustin Egurrola jest zakochany?

Odchudzony Agustin Egurrola odebrał Order Usmiechu
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Kubicka z torebką
Newsy
Mamy pierwsze wspólne zdjęcia Agustina Egurroli z nową partnerką! Pasują do siebie? ZDJĘCIA
Agustin Egurolla w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Tak tańczą mistrzowie! Zobaczcie występ Agustina Egurroli w show "Jaka to melodia?"

Agustin Egurrola był gościem świątecznego wydania programu "Jaka to melodia”! Choreograf, tancerz i twórca jednej z najlepszej sieci szkół tańca w Polsce, wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, dał wyjątkowy występ z Pauliną Kubicką, tancerką zawodowej grupy tanecznej Volt. Jak wypadli mistrzowie tańca w energetycznym mambo? Perfekcyjnie! Zobaczcie tylko ten występ! Zobacz także:  Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących      

Nina Tyrka, Agustin Egurrola
AKPA
Newsy
Kulisy rozstania Agustina Egurroli i Niny Tyrki. Juror Mam Talent przyznał jak było naprawdę

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się pod koniec sierpnia. Do tej pory nie wypowiadali się na temat tego, jak skończył się ich związek. Dopiero we wczorajszym finale ósmej edycji Mam talent ,  Agustin Egurrola zdradził, że to nie było rozstanie za porozumieniem stron. Wyznał, że został przez Ninę porzucony ... Jestem teraz nieszczęśliwym, porzuconym mężczyzną , więc chętnie chciałbym cię zabrać do domu, żebyś mi tak pięknie śpiewała co wieczór - powiedział na wizji do 17-letniej Natalii, finalistki programu, która zaśpiewała jedna z jego ulubionych piosenek. W sierpniu Nina wyprowadziła się z mieszkania Agustina wraz z ich 7-letnią córką Carmen Marią. Podobno tancerka miała już dość tego, że juror  "Mam talent" ciągle pracuje i nie ma czasu dla rodziny. Podobno Tyrka dawała Egurroli kilka szans, jednak on ich nie wykorzystał. Nie miała ochoty walczyć o związek, dlatego odeszła i pogodziła się z tym, że to już koniec.  Wiele razy Egurrola mówił o ślubie z tancerką, ale nigdy do niego nie doszło . Może Nina miała już dość czekania?   Zobacz:  Nina Tyrka odeszła od Agustina Egurroli!? Co z córką Carmen?   Agustin Egurrola i Nina Tyrka oraz ich córka Carmen - jedno z ostatnich wspólnych zdjęć: Agustin Egurrola i Nina Tyrka na jednym z eventów: Agustin Egurrola z córką Carmen na spacerze:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner