Reklama

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki o sekretny ślub podejrzewani są już od dłuższego czasu! Para nie dzieli się swoim prywatnym życiem z mediami, dlatego udało im się dość długo utrzymać tę informację w sekrecie. Zobacz, gdzie aktorska para wzięła ślub....

Zobacz: Więdłocha, Maffashion czy Miko? Kto lepiej wypadł na premierze "Planety Singli 2"? ZDJĘCIA

Zobacz także

Krótka historia związku Więdłochy i Pawlickiego

Aktorzy poznali się na planie serialu "Czas honoru". Oboje byli wtedy w związkach, Więdłocha spotykała się z Maciejem Musiałem, a Pawlicki z Marią Stefańską. Niedługo po zakończeniu tych znajomości, aktor oświadczył się gwieździe "Planety Singli" na Wawelu. O tych oświadczynach było naprawdę głośno. Potem na jakiś czas ucichł temat ślubu, aż do teraz, kiedy para pojawiła się razem na festiwalu filmowym. A na ich dłoniach dziennikarze dostrzegli obrączki.

Szukasz prezentu na partnera z okazji rocznicy Waszego małżeństwa? Postaw na markową odzież i skorzystaj z oferty Peek& Cloppenburg promocje.

Ślub Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego

Jak donosi wp.pl, ślub Więdłochy i Pawlickiego odbył się pod koniec lata tego roku. Uroczystość była zaplanowana w tajemnicy i odbyła się w Lubiniu w Wielkopolsce w Opactwie Benedyktynów. Miał to być kompromis, ponieważ oboje mieli inne wyobrażenie na temat tego wyjątkowego dnia. Pawlicki chciał wziąć ślub pod Wawelem, a Więdłocha marzyła o skromnej ceremonii w gronie rodzinnym.

Myślicie, że aktorzy w końcu zdradzą coś na temat swojego ślubu?

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na festiwalu Dwa Teatry

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki noszą obrączki.

East News

Reklama

Agnieszka Więdłocha na premierze filmu "Planeta Singli 2".

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama