Doda na Facebooku odpowiedziała Agnieszce Szulim
ONS

Agnieszka Szulim odpowiada Dodzie: „Nie mam i nie miałam żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich”

Doda na Facebooku odpowiedziała Agnieszce Szulim
ONS

Oświadczenie Agnieszki Szulim

Serial pod tytułem “konflikt Dody i Agnieszki Szulim” ciągnie się już dwa lata i nic nie wskazuje na to, że gwiazdy w końcu dojdą do porozumienia. Ostatnio spotykają się tylko w sądzie, a rozmawiają ze sobą jedynie za pośrednictwem mediów. Kilka dni temu pisaliśmy, że Doda w rozmowie z “Fleszem” oskarżyła Agnieszkę Szulim o to, że jej mama zachorowała przez materiały, jakie prezenterka pokazywała w programie “Na językach”. Doda powiedziała:


Moi rodzice ciężko przeżyli te newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza. Po co aż pięć programów o nas, i to jeszcze jeden w Boże Narodzenie?


Na odpowiedź Agnieszki Szulim nie musieliśmy długo czekać. Oto oświadczenie:

Z uwagi na mnożące się publikacje dotyczące Agnieszki Szulim, jako miałaby być odpowiedzialna za chorobę matki Doroty Rabczewskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie powielania tych informacji w mediach, gdyż są niezgodne z prawdą i krzywdzące. Nie bez powodu informacje te pojawiają się właśnie teraz, gdy zbliża się kolejny termin rozprawy w procesie o napaść i naruszenie nietykalności cielesnej, w którym Dorota Rabczewska występuje jako oskarżona.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozpowszechniania tego typu oszczerstw nasza Klientka będzie zmuszona wstąpić na drogę postępowania sądowego. Agnieszka Szulim nie ma i nigdy nie miała żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich. Jesteśmy pełne współczucia dla mamy Pani Doroty i życzymy mnóstwa siły i wytrwałości w walce z chorobą.


Co o tym myślicie? Doda przesadziła? Czekamy na wasze opinie!Agnieszka Szulim na planie Aplauz, AplauzAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wyznali sobie miłośćDoda na planie programu Salon Sukien Ślubnych


Doda i Emil Haidar chcą kupić mieszkanie za 3 miliony zł.


Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36