Agnieszka Sienkiewicz na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS
Newsy

Agnieszka Sienkiewicz na pierwszej imprezie od porodu! Wróciła już do figury sprzed ciąży? ZDJĘCIA

Agnieszka Sienkiewicz na pierwszej imprezie od porodu! Wróciła już do figury sprzed ciąży? ZDJĘCIA
Ale figura! Trudno uwierzyć, że urodziła niecałe 5 miesięcy temu!
Agnieszka Sienkiewicz w okularach
Newsy
Co robi Agnieszka Sienkiewicz, kiedy jej córka śpi? Szykuje się do wielkiego wyjścia, pierwszego po porodzie!
Co robi Agnieszka Sienkiewicz, kiedy jej córka śpi? Szykuje się do wielkiego wyjścia, pierwszego po porodzie!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła córeczkę 10 kwietnia i niedawno wróciła do pracy w serialu "Przyjaciółki". Aktorka wygląda świetnie, ale jak radzi sobie z pracą i opieką nad małą córeczką? Kiedy mała śpi, Sienkiewicz na przykład maluje paznokcie!   Zobacz: Sposób na wzmocnienie paznokci – manicure hybrydowy   Juz jutro ramówka @polsatofficial @przyjaciolki_polsat .💅👄💄💋👠👛 Córcia spi, pazurki zrobione ...i nawet nie musiałam wychodzić z domu !!!!@bebeautyszulc 🙏🙏💅💅 #jutro #idenamiasto @przyjaciolki_polsat #dorotka #wraca #do #gry - czytamy na istagramie aktorki. Dlaczego? Bo szykuje się na swój wielki powrót na salony po porodzie. Dziś Agnieszka pojawi się na ramówce telewizji Polsat. Wieczorem Agnieszka Sienkiewicz zachwyci nas pewnie też i swoją stylizacją oraz figurą. Czekamy więc z niecierpliwością na zdjęcia.   Zobacz także: Pierwsze zdjęcia Agnieszki Sienkiewicz z planu "Przyjaciółek"! Jak wygląda młoda mama?   Agnieszka Sienkiewicz ma czteromiesięczną córeczkę Zosię.   Aktorka szybko wróciła do pracy na plan "Przyjaciółek" po urodzeniu córeczki.

Agnieszka Sienkiewicz uśmiech
Newsy
Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak wraca do formy po porodzie!
Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak wraca do formy po porodzie!

Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po porodzie! Aktorka kilka miesięcy temu została mamą i cieszy się urokami macierzyństwa. Do tej pory rzadko pojawiała się w miejscach publicznych i zrobiła jedynie wyjątek na imprezie ramówkowej Polsatu, ponieważ gra w serialu "Przyjaciółki". Kiedy pozowała fotoreporterom, wszyscy zwrócili uwagę na to, że jej sylwetka jest idealna! Koleżanki, które również zostały mamami powinny jej zazdrościć, że kompletnie nie widać po Agnieszce Sienkiewicz, że niedawno jeszcze była w ciąży. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pokazała, co pozwoliło jej uzyskać tak szybki efekt. Oprócz dobrych genów, Agnieszka zawdzięcza świetną figurę jodze. W wolnych chwilach aktorka rozkłada matę i relaksuje ciało i umysł. Zobaczcie zdjęcie!   Zobacz:  Co robi Agnieszka Sienkiewicz, kiedy jej córka śpi? Szykuje się do wielkiego wyjścia, pierwszego po porodzie!   Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po porodzie Aktorka ma wspaniałą figurę!

Agnieszka Sienkiewicz o romansie z Roznerskim
YouTube
Newsy
O romansie Sienkiewicz i Roznerskiego pisali wszyscy. Agnieszka powiedziała, jaka jest prawda
"Bardzo dziękuję prasie kolorowej"

Agnieszka Sienkiewicz niedawno zaskoczyła widzów dość odważną decyzją - odejściu z najpopularniejszego polskiego serialu - "M jak miłość". Grała tam prawie przez 4 lata, chęć zmian okazała się jednak silniejsza, niż jakakolwiek ciepła posada. Przypomnijmy: Sienkiewicz straciła chłopaka i rolę w "M jak miłość". Z okazji skorzystała inna duża stacja W serialu Agnieszka wcielała się w postać Kasi, której partnerował Mikołaj Roznerski . Ich związek w telenoweli przez lata ewaluował, aż w końcu bohaterka zaszła w ciążę. Prasie ten fakt nie umknął uwadze, która jasno stwierdziła kilka tygodni temu, że Sienkiewicz i Roznerski są parą nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym. Te doniesienia postanowiła skomentować sama zainteresowana: Już urodziłam! Dziecko się chowa. Niektórym się niestety fikcja miesza z rzeczywistością. Natomiast ja bardzo dziękuję prasie kolorowej, która poprawia humor, bo czasami miło się jest uśmiechnąć - mówiła w "Pytaniu na śniadanie". Żałujecie? Zobacz: Sienkiewicz wygrała TzG, ale straciła wielką miłość. Znamy kulisy rozstania Agnieszka Sienkiewicz na imprezie:  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner