Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Agnieszka Sienkiewicz ma już naprawdę duży brzuszek! Zobacz, jak w ciąży wygląda gwiazda "Przyjaciółek"!

Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram

Narodziny dziecka Agnieszki Sienkiewicz zbliżają się wielkimi krokami! O tym, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" po raz drugi zostanie mamą dowiedzieliśmy się na początku roku. Agnieszka Sienkiewicz opublikowała wówczas swoje zdjęcie, na którym pozuje z całkiem sporym brzuszkiem. 

Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 - zdradziła gwiazda "Przyjaciółek".

Aktorka od samego początku ciąży bardzo rzadko publikowała swoje zdjęcia z rosnącym brzuszkiem, ale teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Agnieszka Sienkiewicz wygląda w zaawansowanej ciąży!

Agnieszka Sienkiewicz w drugiej ciąży

Agnieszka Sienkiewicz już kilka miesięcy temu w jednym ze swoim wpisów na Instagramie przyznała, że nie zamierza publikować w sieci swoich zdjęć z rosnącym brzuszkiem.

(...) I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka 😜😜😜🤣🤣🤣🤣- pisała wówczas gwiazda. 

Na profilu aktorki rzeczywiście trudno znaleźć zdjęcia, na których pokazuje swój brzuszek w pełnej okazałości. Teraz jednak zrobiła to... Alżbeta Lenska! Aktorka za pośrednictwem InstaStories pokazała krótkie nagranie ze spotkania z Agnieszką Sienkiewicz. Na nagraniu dokładnie widać, jak w zaawansowanej ciąży wygląda gwiazda "Przyjaciółek"! Brzuszek jest już naprawdę duży. Agnieszka Sienkiewicz wygląda pięknie!

Zobaczcie sami! 

Agnieszka Sienkiewicz ma już naprawdę duży brzuszek.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała duży ciążowy brzuszek
Instagram

Narodziny drugiego dziecka aktorki zbliżają się wielkimi krokami.

Agnieszka Sienkiewicz w białej bluzce
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23