Agnieszka Radwańska smutna po przegranej z Sereną Williams
Eastnews

PILNE! Porażka Agnieszki Radwańskiej! Polka przegrała z Sereną Williams. Jak przyjęła porażkę?

Agnieszka Radwańska smutna po przegranej z Sereną Williams
Eastnews

Agnieszka Radwańska przegrała z Sereną Williams w półfinale Australian Open 0:6, 4:6. Tym samym Polka nie awansowała do pierwszego w karierze finału Australian Open.

 

Po pierwszych sukcesach na początku 2016 roku w finale turnieju WTA, przyszła pora na porażkę. Liderka rankingu WTA i broniącą tytułu w Melbourne, Serena Williams skutecznie zatrzymała Agnieszkę Radwańską w drodze do finału. Williams zaprezentowała najwyższą formę i od początku spotkania posyłała w kierunku Polki potężne uderzenia. Agnieszka jednak nie dała się całkowicie poddać Williams i przez moment udawało jej się nawet zagrozić najlepszej tenisistce świata. Niestety kluczem do zwycięstwa Williams była słabsza dyspozycja serwisowa Radwańskiej, która ostatecznie doprowadziła do wygranej Amerykanki. Tym samym gwiazda tenisa awansowała do swojego 26. wielkoszlemowego finału. Serena Williams jest sześciokrotną mistrzynią tego turnieju. W finale zamierzy się z Andżeliką Kerber. 

 

Agnieszka Radwański zazwyczaj bardzo przeżywa przegrane spotkania, ale tym razem nie załamała się po porażce w półfinale. Gratulowała Serenie zwycięstwa i zrobiła sobie z nią kilka zdjęć.

 

Zobacz też: Co Agnieszka Radwańska robi z milionami zdobytymi na korcie? "Najgorsze, że najdroższe torebki nigdy nie są przecenione".

 

Agnieszka Radwańska w półfinale Australian Open.

Agnieszka Radwańska
East News

 

Agnieszka Radwańska z rakietą
Eastnews

 

Polka przegrała z Sereną Williams.

Agnieszka Radwańska gratuluje wygranej Serenie Williams
Eastnews

 

Serena powalczy o zwycięstwo w finale z Andżeliką Kerber.

Agnieszka Radwańska smutna po przegranej z Sereną Williams
Eastnews

 

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41