Agnieszka i Grzegorz Hyży planują dziecko?

Agnieszka Hyży chce po raz drugi zostać mamą? Gwiazda Polsatu bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza o swoim małżeństwie z Grzegorzem Hyżym. Teraz prezenterka zrobiła jednak wyjątek i w rozmowie z magazynem "Gala" opowiedziała o trudnych początkach związku z wokalistą, oraz o ich wspólnych planach na przyszłość. Okazuje się bowiem, że para zaczęła zastanawiać się nad wspólnym dzieckiem! 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zdecydują się na dziecko?

Zarówno Agnieszka jak i Grzegorz mają już dzieci z poprzednich związków. Gwiazda Polsatu wychowuje córkę Martę, która jest owocem jej pierwszego małżeństwa z Mikołajem Witem. Wokalista z kolei ma dwóch synów z małżeństwa z Mają Hyży. Czy teraz Agnieszka i Grzegorz zdecydują się na pierwsze wspólne dziecko?

(...) zaczęliśmy się zastanawiać, czy jeszcze kiedyś się to uda,  czy może będziemy kiedyś mieć wspólne dziecko...- Agnieszka Hyży przyznała w rozmowie z Galą. Dziecko to przedłużenie historii dwójki ludzi, której nie wymaże żadna gumka. 

Życzymy więc, żeby spełniło się marzenie Agnieszki i Grzegorza! Kto wie, być może wkrótce usłyszymy o kolejnej ciąży w polskim show-biznesie ;)

 

Zobacz także: Agnieszka Hyży namawia męża na udział w show „Taniec z Gwiazdami”! „Grzesiek by ten program wygrał”

 

Agnieszka i Grzegorz Hyży planują wspólne dziecko?

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży na premierze Podatek od miłości
ONS.pl

Gwiazda Polsatu chciałaby po raz drugi zostać mamą.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spędzą oddzielnie Sylwestra

Więcej na temat Agnieszka Hyży