Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agata Młynarska odeszła z Polsatu
ONS
Newsy

Agata Młynarska odchodzi z Polsatu! Co na to Nina Terentiew?

Zaskakująca wiadomość przed nowym sezonem

Agata Młynarska to prawdziwa ikona telewizji, którą znają i uwielbiają miliony telewidzów. Przez niemal dwie dekady pracowała w telewizji publicznej, a od kilku lat była jedną z twarzy Polsatu, gdzie prowadziła autorski program. Przypomnijmy: Wiosenne gwiazdy na prezentacji ramówki Polsat Cafe

Dziś jednak poinformowano niespodziewanie, że Młynarska odchodzi z Polsatu do... TVP. Jak donosi dziennik Fakt, Agata zakończyła współpracę z dotychczasowym pracodawcą, a w telewizji publicznej poprowadzi magazyn life-style'owy. Informację potwierdziła dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Za pełnym porozumieniem i w pełnej sympatii Agata rozstaje się z naszą stacją i odchodzi do TVP, gdzie zaproponowano jej prowadzenie codziennego programu life-stylowego. U nas funkcje menedżerskie, które pełniła sprawiały, że poza programem w Polsat Cafe, Agata była okazjonalnie na wizji. A w jej duszy gra częsty kontakt z publicznością. Tęskniła za tym, więc nikomu nie odmawiam tego, że chce być gwiazdą. Wierzę, że jeszcze nie raz się kiedyś spotkamy - powiedziała Faktowi Nina Terentiew.


A wy tęskniliście za Agatą Młynarską na wizji?

Zobacz też: Młynarska krytykuje Dodę: Dzidzia-piernik!

Agata Młynarska na prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe

 

Zobacz też Agatę Młynarską i inne gwiazdy podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nina Terentiew o odejściu Agaty Młynarskiej
ONS
Newsy
Terentiew o Młynarskiej: Szuka szczęścia tam gdzie chce
Czy dyrektor programowa Polsatu ma żal do Agaty?

Nina Terentiew i Agata Młynarska to od wielu lat niemal nierozłączny duet. Z tym większym zdziwieniem przyjęto informację, że Młynarska odchodzi z Polsatu i wraca do telewizji publicznej, gdzie dostała swój własny program. Przypomnijmy: Wielki powrót Agaty Młynarskiej do TVP. Dostała swój program Nie obyło się oczywiście bez spekulacji, co było powodem tak nagłego i nieoczekiwanego rozstania dwóch legend telewizji. W rozmowie z AfterParty.pl Nina Terentiew zdradza, że powód był prozaiczny - Młynarskiej zależało na tym, aby znów realizować się jako dziennikarka na wizji, a Polsat nie był w stanie jej tego zapewnić. Agata w tej stacji była producentką i szefem nowych projektów, co redukowało jej czas na antenie. Agata w Polsacie była menadżerem, szefem nowych projektów. W związku z czym na wizji mogła występować okazjonalnie - na Sylwestra, jubileuszu. W kanale Polsat Cafe zrobiła cykl 40 bardzo ciekawych rozmów, natomiast nie mieliśmy dla niej codziennego programu. Ten program, który zaproponowano jej w Jedynce jest typowo programem stacji publicznej. Jeśli Agata zapragnęła zostania znowu dziennikarką, która przez tydzień jest na wizji, a nie przegląda nowe formaty, jeździ do Cannes... Zresztą te przepływy gwiazd są tak nagminne, że nie ma w tym ani nic złego, ani dobrego. Każdy szuka szczęścia tam gdzie chce, w danym momencie życia. A kobieta zawsze ma prawo zmienić zdanie - wyjaśnia w rozmowie z nami Nina Terentiew. Nasze wideo z wywiadu z Niną Terentiew: Zobacz: Terentiew o Lisowskiej i Juli: Znam ich piosenki, ale nie wiem jak wyglądają   Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu:

Agata Młynarska na prezentacji ramówki TVP jesień 2013
ONS
Newsy
Wielki powrót Agaty Młynarskiej do TVP. Dostała swój program
Dziennikarka była największą atrakcją konferencji ramówkowej

Wczoraj w gmachu TVP przy ulicy Woronicza odbyła się konferencja ramówkowa kanałów telewizji publicznej. Event przyciągnął największe gwiazdy związane Telewizyjnej Jedynki i Dwójki. Wśród nich znalazła się również Agata Młynarska . Dziennikarka powraca do swojej macierzystej stacji po 7 latach rozłąki. Zobacz: Agata Młynarska odchodzi z Polsatu! Co na to Nina Terentiew? Młynarska była jedną z sensacji wydarzenia, gdy tylko p ojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojego partnera od razu rzucili się na nią fotoreporterzy. Dziennikarka ubrana w czarną sukienkę, eksponującą jej zgrabne nogi zachwyciła znakomitą formą. Pełna energii pozowała do zdjęć. Podczas wieczoru dziennikarka pojawiła się na scenie i wygłosiła krótkie przemówienie, w którym podziękowała władzom stacji, że umożliwiły jej powrót do telewizji publicznej oraz wyznała, że TVP zawsze było bliskie jej sercu . Młynarska poprowadzi swój autorski program "Świat się kręci". Będzie on emitowany od poniedziałku do piątku o 18.30 . Widać, że dziennikarka tęskniła za gwiazdorskim blichtrem. W Polsacie pracowała głównie jako producentka. Teraz dzięki powrotowi do TVP znów będzie na wizji i poprowadzi magazyn life-style'owy Zobacz też: Młynarska krytykuje Dodę: Dzidzia-piernik! Pozostałe gwiazdy na konferencji TVP:

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
ONS
TV-Show
Zwolnień w TVP ciąg dalszy: Agata Młynarska straci program!?

Agata Młynarska zwolniona z TVP!? Jak podaje "Super Express" jej program "Świat się kręci" już w marcu ma spaść z anteny, a to oznacza, że gwiazda znów zostanie bez pracy. Co dalej z karierą Agaty Młynarskiej ? "Świat się kręci" znika z anteny?! Sezon zwolnień w TVP trwa w najlepsze. Po Lisach, Tadli czy Kraśko przyszedł czas na Młynarską. Jej program „Świat się kręci” ma zniknąć w marcu z anteny TVP. Prezes Jacek Kurski zapowiedział, że programy produkowane przez zewnętrzne firmy nie mają szans na antenie Publicznej. A jednym z nich jest właśnie show Młynarskiej. Czy Agata zostanie bez pracy? Nie do końca. Nadal jest przecież redaktor naczelną popularnego miesięcznika oraz prowadzi portal internetowy dla kobiet. W TVP pracowała od 1990 roku do 2006 roku. Następnie przeszła do Polsatu, gdzie była szefową zespołu Nowych Projektów. Od grudnia 2011 do maja 2013 była gospodynią programu „Jaka ona jest” w Polsat Café. We wrześniu 2013 znów wróciła do TVP, otrzymała talk show „Świat się kręci”. W 2013 roku dostała za niego Wiktora 2013 w kategorii „Osobowość roku”.   Zobacz: Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” przejdzie do „Świat się kręci”? Zastąpi Agatę Młynarską?   Agata Młynarska zostanie zwolniona z TVP? Agata Młynarska starci pracę w marcu? Agata Młynarska jest gospodynią "Świat się kręci" od września 2013.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner