Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Agata Duda i Andrzej Duda znów razem! Agata Duda i Andrzej Duda znów razem! Agata Duda i Andrzej Duda znów razem! Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!
Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
1/5
Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Agata i Andrzej Dudowie pierwszy raz razem po sensacyjnych plotkach o kryzysie w ich małżeństwie. Prezydencka para wzięła udział w obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej - w ogrodzie pałacu prezydenckiego Andrzej Duda posadził dąb pamięci ofiarom. Pierwsza Dama i prezydent RP nie wyglądali, jakby w ich małżeństwie miało dziać się coś niedobrego...

 

Agata i Andrzej Dudowie znów razem! Rozwodu nie będzie?!

Plotki o kryzysie w małżeństwie Andrzeja i Agaty Dudów pojawiły się już kilka tygodni temu. Powodem miał być niefortunny wpis prezydenta na Twitterze. Następnie - Pierwsza Dama zniknęła z mediów. Nie udzielała się publicznie, nie pokazywała się z mężem na najważniejszych wydarzeniach w Polsce. Nie zabrała również głosu w sprawie ustawy antyaborcyjnej, za co spadły na nią gromy. W kuluarach mówi się, że Agata Duda ma odmienne zdanie niż jej mąż Andrzej, dlatego też milczy. Oliwy do ognia dodał fakt, że Pierwsza Dama nie pojawiła się na oficjalnych obchodach rocznicy smoleńskiej. Prezydentowi RP towarzyszyła wtedy Marta Kaczyńska. Ich relacja i czułe przywitanie do teraz budzi wielkie kontrowersje. Okazało się jednak, że wycofanie się z życia publicznego Agaty Dudy ma związek z chorobą jej ojca i babci. Pierwsza Dama swój wolny czas poświęca właśnie im. Czyżby jednak miała dość plotek o kryzysie i rozwodzie, dlatego pojawiła się z mężem podczas środowych uroczystości?

 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Agaty i Andrzeja Dudów!

 

Zobacz: Kancelaria prezydenta odpowiedziała na plotki o... rozwodzie Andrzeja Dudy!

 

2/5
Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

Pierwsza Dama wyglądała jak zawsze stylowo. Nie wygląda na zmartwioną ostatnimi plotkami.

3/5
Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

Czyżby para prezydencka miała dość plotek na temat rozwodu?

4/5
Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

To pierwsze nowe zdjęcia Agaty Dudy od dłuższego czasu!

5/5
Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

Agata Duda, mimo problemów w rodzinie, znalazła czas, żeby wziąć udział w tak ważnej uroczystości.

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda