Agata Duda zniknęła, żeby opiekować się ojcem i babcią

Wiemy, dlaczego Agata Duda wycofała się z życia publicznego!

Agata Duda zniknęła, żeby opiekować się ojcem i babcią

Agata Duda zniknęła z życia publicznego, aby zajmować się chorym ojcem i babcią! Według informacji Super Expressu to właśnie z powodu złego stanu zdrowia bliskich, żona prezydenta przestała się pokazywać publicznie i nie pojawiła się m.in. na obchodach z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej. Tabloid przypomina, że w 2008 roku Julian Kornhauser przeszedł udar mózgu, z którego konsekwencjami zmaga się do dziś. Okazuje się, że nie tylko ojciec Agaty Dudy ma problemy zdrowotne. W coraz gorszym stanie jest także babcia żony prezydenta.

 

Agata Duda unika mediów i nie pokazuje się z mężem. Co się stało?

Ojciec pierwszej damy, poeta Julian Kornhauser, jest ciężko chory. Opiekuje się nim żona Alicja Wojna-Kornhauser, ale też Agata Duda - w rozmowie z tabloidem przyznaje przyjaciel pary prezydenckiej. Agata to bardzo przeżywa. Bardzo kocha ojca i babcię i cała ta sytuacja jest dla niej bardzo bolesna i trudna. Dlatego nie mogła brać udziału w uroczystościach upamiętniających katastrofę smoleńską

Pierwsza dama już od kilku tygodni wzbudza ogromne emocje. Agata Duda wycofała się z życia publicznego i nie komentuje bieżących spraw politycznych, za co została już skrytykowana m.in. przez Dorotę Wellman czy Karolinę Korwin Piotrowską. Gwiazdy zarzucają żonie prezydenta brak reakcji na planowane przez rząd zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. W mediach coraz częściej pojawiają się również informacje o kłopotach w małżeństwie pary prezydenckiej. Plotkowano nawet o możliwym rozwodzie Andrzeja Dudy z żoną, co zdementował sam rzecznik prezydenta.

Zobacz: Kancelaria prezydenta odpowiedziała na plotki o... rozwodzie Andrzeja Dudy!

 

Agata Duda zniknęła z mediów

Żona prezydenta wyjechała do Krakowa.

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47