Agata Duda
EastNews

Kurtka moro, obcisłe spodnie... To naprawdę Agata Duda! Będziecie w szoku, gdy zobaczycie te ZDJĘCIA!

Agata Duda
EastNews

Zawsze stylowa i elegancka Agata Duda tym razem zmieniła stylizację na wojskowe moro i zjawiła się w samym środku lasu, by wesprzeć uczestników Onko-Survivalu. Pierwsza Dama zobaczyła, jak wygląda prawdziwa szkoła przetrwania dla osób po przebytych chorobach onkologicznych.

- Wydarzenie jest dla nich nie tylko niesamowitą przygodą, ale także doskonałą okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami i lękami. (…) Dla uczestników survivalu to także możliwość integracji, współpracy i wzajemnego wsparcia - czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta RP.

 

Onko-Survival odbywa się w Lasach Januszewskich, bez dostępu do bieżącej wody, elektryczności i telefonów. Jedzenie trzeba przygotować samodzielnie, nad ogniskiem. Agata Duda wzięła więc udział w pieczeniu kiełbasek nad ogniem. Nie da się ukryć, że to dość zaskakujący widok! 

 

Polecamy: Agata Duda pozytywnie zaskoczyła kreacją! To najlepsza stylizacja Pierwszej Damy? ZDJĘCIA

 

Agata Duda w nietypowej roli

 

Pierwsza Dama miała też okazję podziwiać własnoręcznie zabudowane obozowisko oraz spędziła czas z uczestnikami obozu. Nie da się ukryć, że w tym wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Agaty Dudy. Jak wiadomo, żona prezydenta nigdy nie angażowała się w harcerstwo, które zawsze było ważne dla jej męża. Najwyraźniej jednak coś się zmieniło! Nie mamy nic przeciwko, bo w moro barwach Pierwszej Damie wyjątkowo do twarzy.

 

Zobacz: Gwiazda TVN zachwycona Agatą Dudą i jej stylem! "Kobieta z mądrą głową" - kto o niej tak mówi?

 

Przeczytaj też: Podobne garsonki, dwa różne wcielenia Agaty Dudy. Która stylizacja pierwszej damy jest lepsza? Zagłosuj!

 

Agata Duda na obozie Onko-Survival

Agata Duda na obozie Onko-Survivalu
screen prezydent.pl

 

Pierwsza Dama piekła kiełbaski

Agata Duda na obozie Onko-Survivalu
screen prezydent.pl

 

W takim wydaniu nieczęsto można podziwiać Pierwszą Damę

Agata Duda na obozie Onko-Survivalu
screen prezydent.pl

Więcej na temat Agata Duda
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49