Agata Duda
EastNews
To przez stres? A może Pierwsza Dama jest na diecie?
1/9
Agata Duda
EastNews

Agata Duda schudła? Pierwsza Dama zawsze cieszyła się szczupłą, wręcz nienaganną sylwetką, która stanowiła wzór dla wielu kobiet, jednak w ostatnim czasie prezydentowa miała jeszcze bardziej stracić na wadze, informuje "Dobry Tydzień". Agata Duda zawsze doskonale prezentuje się na oficjalnych spotkaniach i imprezach, w których uczestniczy w towarzystwie swojego męża, Andrzeja Dudy. Zwykle nosi klasyczne, dopasowane kreacje, które idealnie podkreślają jej figurę. 

 

Zobacz też: Agata Duda kończy 45 lat! Wybierz najlepszą stylizację pierwszej damy! PLEBISCYT

 

Teraz zamawiamy sukienki, garsonki i spodnie o rozmiar mniejsze - pisze "Dobry Tydzień", powołując się na osobę z otoczenia prezydentowej.

 

Czyżby Agata Duda przeszła na wiosenną dietę? A może chodzi o coś innego? Sprawdź w fotogalerii!

 

Polecamy: „Najbardziej milcząca Pierwsza Dama’’

2/9
Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Agata Duda nie odchudza się celowo. Według informacji magazynu, Agata Duda ma bardzo napięty harmonogram zajęć, który nie sprzyja trzymaniu zrównoważonej diety. Jednak to nie wszystko...

3/9
Agata Duda
East News

Pierwsza Dama ma również tęsknić za bliskimi, którzy mieszkają w Krakowie, podczas kiedy ona, z racji obowiązków, więcej czasu spędza w Warszawie razem z mężem. W Krakowie mieszka i studiuje córka pary prezydenckiej, Kinga. Agata Duda ma również martwić się o swojego ojca, Juliana Kornhausera, który w 2008 roku przeszedł wylew, po którym nie wrócił do pełnej sprawności.

4/9
Agata Duda
East News

Mamy nadzieję, że wiosna sprawi, że Agata Duda odzyska optymizm i zadba o swoją dietę. Naszym zdaniem, prezydentowa zawsze wyglądała świetnie!

5/9
Andrzej Duda, Agata Duda
East News
6/9
Andrzej Duda, Agata Duda
East News
7/9
Andrzej Duda, Agata Duda
East News
8/9
Agata Duda z torebką Gino Rossi
ONS
9/9
Agata Duda i Andrzej Duda w Berlinie podczas oficjalnej podróży
Eastnews
Więcej na temat diety gwiazd Agata Duda