Agata Duda, Andrzej Duda Agata Duda Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA Agata Duda w Białym Domu Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda
East News
1/5
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Życie pierwszej damy nie jest tak kolorowe i bajkowe, jak mogłoby się wydawać. Owszem, Agata Duda ma wiele możliwości - dużo podróżuje, jest ubierana przez projektantów, a jej nazwisko otwiera wszystkie możliwe drzwi. Niestety, nie jest tajemnicą, że pierwsza dama nie ma własnych dochodów i nie może pracować zarobkowo, a to oznacza, że nie opłaca żadnych składek. Teraz wyszło na jaw, że przez to Agata Duda straci pieniądze z emerytury! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: "Jest palącym wstydem i żenadą"! Bardzo ostre słowa o Agacie Dudze! Kto tak ocenił pierwszą damę?

2/5
Agata Duda
East News

Agata Duda nie ukrywa, że tęskni za swoją dawną pracą - przez 20 lat pracowała bowiem jako nauczycielka języka niemieckiego. Niedawno wyszło na jaw, że w wolnym czasie uczy języka jako wolontariuszka! 

 

Zobacz: Andrzej Duda PIERWSZY RAZ o kryzysie w małżeństwie! Tak dużo o Agacie jeszcze nie mówił!

3/5
Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA
East News

Teraz "Super Express" informuje, że przyszłość Agaty Dudy maluje się w czarnych barwach. Przez 20 lat pracy zawodowej trochę pieniędzy uzbierao się na jej emeryturę, ale przez 5 lat prezydenckiej kadencji pierwsza dama sttraci aż 400 złotych miesięcznie z emerytury. Jej świadczenie wyniesie więc ok. 1900 złotych. 

 

Zobacz: Zaskakujące zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku! Puszczają jej nerwy? Filmik z jej udziałem HITEM SIECI

4/5
Agata Duda w Białym Domu
East News

Ekspert do spraw emerytalnych wyznał "Super Expressowi" wprost, co czeka Agatę Dudę na emeryturze: 

 

- Pięć lat bez dochodu i bez składek odprowadzanych do ZUS to ogromny ubytek kapitału emerytalnego, zwłaszcza dla kobiety. Pani prezydentowa Agata Duda po jednej kadencji spędzonej w Pałacu Prezydenckim, przechodząc na emeryturę w wieku 60 lat, będzie miała niewiele ponad 30 lat pracy, a przed sobą statystycznie około 25 lat życia na emeryturze. Ważne jest także to, że ten wyłom nastąpił mniej więcej w połowie życia zawodowego. Gdyby pracowała i odprowadzała składki, byłyby one przez więcej lat waloryzowane - powiedział. 

 

Zobacz: Agata Duda skomentowała swoją wpadkę w USA! To ZDJĘCIE zamknęło usta wszystkim hejterom 

5/5
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Co ciekawe, na początku kadencji Andrzeja Dudy powstał projekt ustawy, który pierwszej damie miał przyznawać aż ok. 13 tysięcy złotych miesięcznej pesji. Nie wszedł jednak w życie.

 

 Myślicie, że pierwsza dama powinna otrzymywać pensję?

 

Zobacz: Zdecydowane 10/10! To najlepszy look Agaty Dudy w historii?!

Więcej na temat Agata Duda