Plotki o kryzysie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA Agata Duda w Białym Domu
Plotki o kryzysie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy
Czy byli o krok od rozstania?
1/4
Plotki o kryzysie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy

 

Plotki o kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej wracają jak bumerang. Andrzej Duda po raz pierwszy w rozmowie z tygodnikiem "Sieci prawdy" odniósł się do spekulacji na temat jego relacji z Agatą Dudą. Prezydent RP zdradził naprawdę wiele -  takiej szczerości nie spodziewał się chyba nikt! 

 

O tym, że Agata i Andrzej Dudowie przechodzą kryzys, najgłośniej mówiono na początku 2016 roku, kiedy to Pierwsza Dama całkowicie zniknęła z mediów. Nie pojawiała się u boku męża na oficjalnych wydarzeniach, sama również zaprzestała udziału w niektórych spotkaniach czy akcjach. Ci, którzy uważnie śledzą życie pary prezydenckiej, wysuwali daleko idące wnioski o tym, że w ich małżeństwie dzieje się źle. 

 

Zobacz: KRYZYS w małżeństwie Andrzeja Dudy i Agaty Dudy? Poszło o komentarz na Twitterze w sprawie zdjęcia "bez kiecki"

 

Para prezydencka do tej pory nie komentowała plotek na swój temat - ciężko wyobrazić sobie prezydenta kraju, który opowiada o swoim prywatnym życiu. Do dziś. Wywiad w "Sieci prawdy" na temat Pierwszej Damy jest naprawdę interesujący. Zobaczcie sami, co Andrzej Duda mówi o rzekomym kryzysie w jego małżeństwie! 

 

Zobacz: Zaskakujące zachowanie Agaty Dudy podczas wizyty w USA!

 

2/4
Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA
East News

 

Andrzej Duda rozprawia się z plotkami w jednej wypowiedzi. Zapewnia, że nie ma mowy o żadnym kryzysie, a wszelkie plotki na ten temat, bywają krzywdzące: 

 

Plotki były, są i będą. Niektóre są zabawne, inne po prostu są zwykłymi kalumniami, jak ta o rzekomym kryzysie w moim małżeństwie, że źle się dzieje. Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, a parą jesteśmy już od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma. 

 

Zobacz: Agata Duda odniosła się do wpadki w USA. Jednym zdjęciem udowodniła, że ma dystans!

3/4
Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA
East News

 

Głośno mówiono również o tym, że Agata Duda źle czuje się w roli Pierwszej Damy, a zmiana miejsca zamieszkania na Pałac Prezydencki, w ogóle jej się nie podoba. Prezydent RP przekonuje, że jest inaczej:

Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny. Ale to nie tylko towarzyszenie mi przy uroczystościach oficjalnych, wymaganych protokołem. Jest też bardzo aktywna w działalności dobroczynnej, bierze udział w akcjach charytatywnych. [...] Wiele rzeczy jest dla niej nowych, których wcześniej nie doświadczyła. Choćby z manipulacjami medialnymi. Moja żona nie może się pogodzić z tymi manipulacjami, które często widzi, to jej się nie mieści w głowie. Wątpliwym pocieszeniem jest to, że kiedy porozmawia z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych to widzi, że może być gorzej - czytamy.

 

Zobacz: Zaskakujące zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku! Puszczają jej nerwy? Filmik z jej udziałem HITEM SIECI

4/4
Agata Duda w Białym Domu
East News

 

Zgadzacie się z prezydentem? Czy Agata Duda dobrze wypełnia swoje obowiązki? 

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda