Agata Duda Agata Duda w USA Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA Agata Duda w Białym Domu
Agata Duda
East News
To nie jest dobry czas dla Agaty Dudy...
1/5
Agata Duda
East News

Niedawno Agata Duda wywołała ogromne kontrowersje podczas wizyty w Nowym Jorku. Pierwsza dama wraz z prezydentem zjawili się pod polskim konsulatem, gdzie spotkali protestujących, którzy krzyczeli "Konstytucja". Agata Duda zareagowała w dziwny sposób - wyszła z samochodu tanecznym krokiem i zaczęła dyrygować. Zachowanie pierwszej damy nie umknęło niczyjej uwadze i spotkało się z ogromną falą krytyki. Teraz do grona krytyków Agaty Dudy dołączył znany polityk, który w bardzo ostrych słowach ocenił jej zachowanie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Agata Duda skomentowała swoją wpadkę w USA! To ZDJĘCIE zamknęło usta wszystkim hejterom

2/5
Agata Duda w USA
East News

To Stefan Niesiołowski, polityk PO, postanowił ocenić Agatę Dudę w swoim najnowszym felietonie, który opublikował na Facebooku. Padło wiele bardzo ostrych z ust polityka. Niesiołowski uważa, że pierwsza dama swoim zachowaniem pokazała pogardę wobec protestujących, a także zakpiła z nich.

 

Pani Dudzina po raz kolejny zabłysnęła klasą, wdziękiem, kulturą i inteligencją. Było to w Nowym Yorku, gdy wysiadała z samochodu i zatańczyła na znak protestu, kpiny i pogardy wobec protestujących przeciwko łamaniu konstytucji i wprowadzaniu w Polsce dyktatury przedstawicieli amerykańskiej polonii - ironizuje polityk.

 

Zobacz: Zdecydowane 10/10! To najlepszy look Agaty Dudy w historii?! 

3/5
Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA
East News

Zdaniem Niesiołowskiego Agata Duda nie nadaje się na pierwszą damę i uważa, że została nią "na skutek fatalnego zbiegu okoliczności".

 

Te dziwaczne pląsy będące przejawem znerwicowania i irytacji wyżej wymienionej damy świadczą także o tym, że nie tylko nie nadaje się do funkcji, którą na skutek fatalnego zbiegu okoliczności pełni, ale że jest absolutnie najgorszą najbardziej żałosną, najbardziej antypatyczną (pomijam kwestie wyglądu i ubioru – rzecz gustu) pod względem zachowania i behawioru prezydentową - napisał polityk.

 

Zobacz: WPADKA Agaty Dudy podczas wizyty w USA! To wideo to już hit sieci! 

4/5
Agata Duda w kwiecistej sukience i zielonym bolerku w USA
East News

Niesiołowski uważa, że każda pierwsza dama miała plusy i minusy, ale Agata Duda jego zdaniem ma "wyłącznie minusy".

 

Jest palącym wstydem, nieporozumieniem i żenadą, a nowojorskie pląsy tylko potwierdzają powyższą diagnozę - napisał polityk.

 

Zobacz: Zamieszanie podczas powitania Andrzeja Dudy w Białym Domu, nasz prezydent miał mały problem... 

5/5
Agata Duda w Białym Domu
East News

Stefan Niesiołowski porównał również w swoim felietonie Agatę Dudy do męża byłej premier Beaty Szydło. 

 

Podobieństwo p. Dudziny do p. Szydło o wyglądzie i manierach księcia Walii lub Petroniusza (...) polega na absolutnej nijakości, maskującej w moim najgłębszym przekonaniu brak wiedzy, płytkość intelektualną, schlebianie politycznej władzy, pogardę dla demokracji - napisał.

 

Uważacie, że przesadził? 

 

Zobacz: Prezydent Duda odwiedził Trumpów w Białym Domu! Agata Duda wypadła świetnie, ale czy lepiej od Melanii?

Więcej na temat Agata Duda