Ilona Felicjańska może liczyć na wsparcie Agaty Dudy! Modelka, o której kilka lat temu zrobiło się bardzo głośno za sprawą spowodowania kolizji pod wpływem alkoholu, po długiej terapii wyszła z nałogu i teraz wspiera uzależnioną młodzież. Ostatnio Ilona Felicjańska napisała list do Pierwszej Damy z prośbą o odwiedzenie Ośrodka Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego. Żona Andrzeja Dudy przyjęła zaproszenie i wybrała się do ośrodka.

Reklama

Spotkanie z uzależnioną młodzieżą w Cholewiance nie było jedyną okazją do spotkania modelki z Agatą Dudą. Pierwsza Dama w rewanżu zaprosiła wychowanków Ośrodka Terapii i Readaptacji oraz Ilonę Felicjańską do Pałacu Prezydenckiego. Przy okazji młodzież mogła zwiedzić Sejm.

Zapominamy o tym, jak ważna jest bezpośrednia rozmowa, uścisk dłoni, patrzenie w oczy, wymiana uśmiechów, poklepanie po ramieniu. Młodym ludziom jest to bardzo potrzebne, a w internecie tego nie znajdą. Poświęcony czas i autentyczne zainteresowanie to jest coś, o czym rodzice i wychowawcy nie zawsze pamiętają. A powinni pamiętać, bo tego nic młodym ludziom nie zastąpi- cytuje Agatę Dudę tygodnik Rewia.

Agata Duda zapewniła, że będzie częściej zapraszać do siebie młodzież z ośrodka. Wygląda więc na to, że Ilona Felicjańska i żona Andrzeja Dudy znalazły nić porozumienia.

Zobacz także

Zobacz także: "Moja siostra obco się czuje w Warszawie, Andrzej się męczy", zdradza brat Agaty Dudy i krytykuje prezydenturę szwagra!

Ilona Ostrowska może liczyć na wsparcie Agaty Dudy.

East News
Reklama

Pierwsza Dama pomaga uzależnionej młodzieży.

East News
Reklama
Reklama
Reklama