Marta Manowska
EastNews

Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" odpowiada na komentarz Marty Manowskiej o hejterach! Co napisał?

Marta Manowska
EastNews

Marta Manowska opublikowała na Instagramie szczery i poruszający wpis dotyczący krytycznych komentarzy na temat uczestników "Rolnik szuka żony".

To teraz jak napiszę, co mi się nie podoba. Jak łatwo oceniacie Państwo drugiego człowieka. Ot tak. Po prostu. Bo oglądacie program? Jesteście fanami? Co daje prawo do kategorycznego oceniania przez Was drugiego człowieka i to w taki sposób? Tutaj, czy na profilu rolnika. Pytam co? . - napisała Marta Manowska na Instagramie. 

Na ten wpis odpowiedział Adam Kraśko z 1. edycji programu, który nie krył oburzenia na fakt, że prowadząca program dopiero teraz zdecydowała się na taki krok i oficjalnie przeciwstawiła hejtowi, z jakim mierzą się uczestnicy "Rolnika". Zobaczcie, co napisał najpopularniejszy rolnik pierwszej edycji programu!

Adam Kraśko odpowiada na komentarz Marty Manowskiej!

Adam Kraśko to gwiazda 1. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik nie zdecydował się na kontynuowanie znajomości z  żadną ze swoich kandydatek, ale po udziale w programie zyskał ogromną popularność, a nawet próbował swoich sił w branży muzycznej. Ostatnio pojawił się wśród gości na ślubie Kasi i Piotra, a teraz odpowiedział na wpis Marty Manowskiej, pisząc:

Gdzie Marta była wcześniej? Gdzie była po pierwszej edycji gdy wylała się fala hejtu na mnie, na Stasia, na Grzesia? Gdzie była wtedy? Fajnie, super że to zrobiła. Szkoda że tak puźno. [pisownia oryginalna] - napisał Adam Kraśko w komentarzu na grupie "Rolnik Szuka Żony - forum" na Facebook'u.

Na komentarz Adama Kraśko odpowiedzieli fani programu, pisząc, że udział w tego typu programach wiąże się  z tym, że uczestnicy są oceniani przez widzów, a ich zachowanie jest szeroko komentowane w sieci:

jeżeli ktoś zgadza się na udział w programie, który jest oglądany przez szeroką publiczność to powinien się liczyć z tym iż jego poczynania będą komentowane pozytywnie lub negatywnie!

Jak na was nie było żadnego hejtu, a wręcz przeciwnie. Nawet do tej pory odcinacie kupony sławy z tamtej edycji.

Inni Internauci wprost piszą, że Pani Marta w ogóle nie powinna stawać w obronie żadnego uczestnika, powinna być neutralna, a ocenę pozostawić widzą! Ten wpis znów skomentował  Adam Kraśko i przyznał, że do tej pory faktycznie tak było:

I taka była. Zostawiała ocenę widzom, ale zauważyła że kultura wypowiedzi wielu komentujących sięgnęła a nawet spadła poniżej dna. To ją poruszyło. SZKODA ŻE TAK PÓŹNO!Dlaczego milczała po 1 edycji? Zależało na rozgłosie za wszelką cenę, kosztem uczestników. - napisał rolnik na Facebook'u.

Jednak Marcie Manowskiej w jej wpisie raczej nie chodziło o to, że widzowie nie mogą komentować, ale fakt, aby nie krytykowali czy nie obrażali uczestników programu. Hejt, z jakim musiała zmierzyć się Marlena czy Seweryn sprawił, że powstała nawet grupa wsparcia w mediach społecznościowych dla uczestniczki "Rolnika". 

Dziś przedostatni odcinek "Rolnik szuka żony". Co wydarzy się na randce Marty i Sławomira?

Zobacz także"Rolnik szuka żony": Ostre wyzwiska, groźby, łzy! Tak wyglądało rozstanie Marleny i Seweryna

 

Marta Manowska stanęła w obronie uczestników "Rolnik szuka żony"!

Rolnik szuka żony 6 Seweryn Marta Manowska
Facebook

 

Zbyszek Kraskowski i Adam Kraśko na ślubie Kasi i Piotra z 4. edycji "Rolnik szuka żony"

Zbyszek Kraskowski i Adam Kraśko na ślubie Kasi i Piotra z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

 

Więcej na temat Adam Kraśko Rolnik szuka żony
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33