Uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
Newsy

Marta Manowska ostro o hejcie wokół uczestników „Rolnik szuka żony”! Co się stało?

Marta Manowska ostro o hejcie wokół uczestników „Rolnik szuka żony”! Co się stało?

Marta Manowska opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony", który zobaczymy już 1 grudnia.  Pod fotografiami pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. To nie pierwsza taka sytuacja! Pod każdym postem na oficjalnym profilu programu na Facebook'u pojawia się setki oceniających opinii, a niektóre z komentarzy wprost obrażają uczestników. W końcu Marta Manowska zdecydowała się zabrać głos w sprawie hejtu, jaki ma miejsce wokół programu, dlatego napisała szczery i poruszający wpis! Zobaczcie, co zarzuca niektórym Internautom...

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska ostro o hejcie wokół programu "Rolnik szuka żony"!

Prowadząca "Rolnik szuka żony" napisała na Instagramie, że nie podoba jej się, że Internauci z taką łatwością piszą krytyczne komentarze na temat uczestników, nie znając ich osobiście, a jedynie biorąc pod uwagę to, co zobaczą na ekranie!

To teraz jak napiszę, co mi się nie podoba. Jak łatwo oceniacie Państwo drugiego człowieka. Ot tak. Po prostu. Bo oglądacie program? Jesteście fanami? Co daje prawo do kategorycznego oceniania przez Was drugiego człowieka i to w taki sposób? Tutaj, czy na profilu rolnika. Pytam co? . - napisała Marta Manowska.

Gwiazda stacji TVP odniosła się również do fali hejtu, jaka spłynęła na produkcję za wyemitowanie kłótni Marleny i Seweryna. Niektórzy Internauci zarzucili wprost, że w programie o miłości nie powinno się promować nienawiści. 

Kolejne tysiące komentarzy, czy powinnismy wyemitować te cześć rozmowy czy nie. Otóż traktując Państwa jako partnerów TAK. Zrozumcie to wreszcie.
.
Po tym wszystkim, co dziś przeczytałam pod zdjęciami chciałabym powiedzieć jedno. Wiele osób jest tu chyba przez kompletną pomyłkę. To nie profil osoby, która kurczowo trzyma się show-biznesu. Gdybym nie była zgodna z programem i nie wierzyłabym w jego bohaterów i w to, co robię - nie prowadziłabym go. - dodała. 

Zobacz także"Rolnik szuka żony": Ostre wyzwiska, groźby, łzy! Tak wyglądało rozstanie Marleny i Seweryna

Reakcja Internautów na krytyczny wpis Marty Manowskiej!

Ta wypowiedź nie pozostała bez komentarzy! Niektórzy Internauci uważają, że mają prawo do wyrażania swojej opinii, ale bez oceniania uczestników programu "Rolnik szuka żony".

Swoje podkreślam swoje zdanie ma prawo powiedzieć każdy w sposób kulturalny i oczywiście stop hejt. Ale też jako widz mamy prawo OCENIC SYTULACJE JAKA WIDZIMY NA EKRANIE .podkreślam SYTULACJE nie uczestnika - napisała wprost jedna z fanek programu, a Marta Manowska przyznała jej rację, pisząc: oczywiście.

Pojawiają się też głosy, że format programu zachęca do oceniania i nie da się tego uniknąć:

Ludzie lubią oceniać, napietnować, bo wtedy czują się lepsi, czują się ważniejsi... Niestety taka natura. Przykre.

Komentarze są obrzydliwe to fakt. A czy jest szansa, że dowiemy się co odpowiedział Seweryn Marlenie?

To po co taki program? Co chcecie pokazać? XXI wiek w rolnictwie? 😉

Uważacie, że komentarz Marty Manowskiej był potrzebny przed jutrzejszym odcinkiem "Rolnik szuka żony"? To wtedy dowiemy się jak zakończy się randka Marty i Seweryna!

Zobacz takżeRolnik szuka żony: "Marlena osaczyła Seweryna! Facet się jej wystraszył!" Fani kłócą się o ich związek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To teraz jak napiszę, co mi się nie podoba. Jak łatwo oceniacie Państwo drugiego człowieka. Ot tak. Po prostu. Bo oglądacie program? Jesteście fanami? Co daje prawo do kategorycznego oceniania przez Was drugiego człowieka i to w taki sposób? Tutaj, czy na profilu rolnika. Pytam co? . . Kolejne tysiące komentarzy, czy powinnismy wyemitować te cześć rozmowy czy nie. Otóż traktując Państwa jako partnerów TAK. Zrozumcie to wreszcie. . . Po tym wszystkim, co dziś przeczytałam pod zdjęciami chciałabym powiedzieć jedno. Wiele osób jest tu chyba przez kompletną pomyłkę. To nie profil osoby, która kurczowo trzyma się show-biznesu. Gdybym nie była zgodna z programem i nie wierzyłabym w jego bohaterów i w to, co robię - nie prowadziłabym go. Życzę miłego weekendu!❤️ Rozsyłajcie uśmiech i szerzcie dobro

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 

Marta Manowska
EastNews

Ostra kłótnia Marleny i Seweryna wywołała lawinę komentarzy w sieci!

Kłótnia Marleny i Seweryna w
TVP

 

Zobacz także
Anna i Ilona Rolnik szuka żony

Nieoczekiwane spotkanie Ani i Ilony z "Rolnik szuka żony". Co je łączy?

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony

Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" już się rozstali?! Fan programu zdradził prawdę

 

Marta i Sławomir Rolnik szuka żony.png
facebook
TV-Show
Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! A pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie?
Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! A pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie?

Sławomir z " Rolnik szuka żony " do samego końca nie wiedział, którą z uczestniczek ma wybrać. Rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy panie. O jego względy starały się Gosia, Natalia i Marta. I choć wszystko wskazywało na to, że Sławek będzie chciał kontynuować znajomość z Natalką, ostatecznie rolnik dokonał innego wyboru i na jego gospodarstwie została tylko Marta! Mieszkanka Bydgoszczy zaprosiła Sławka do siebie do domu, jednak nie ukrywała, że nie ma w swoich planach wyjazdu na wieś, a marzy jej się Wielka Brytania! Uczestniczka chciała zarobić na własne mieszkanie. Czy Sławek poparł pomysł swojej ukochanej? Niestety, nie wszystko poszło po myśli zakochanych... Zobaczcie, krótką historię miłości Sławka i Marty. Myślicie, że to naprawdę koniec?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" jest reżyserowany? Ilona zdradziła całą prawdę!

Marta Manowska
EastNews
Newsy
Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" odpowiada na komentarz Marty Manowskiej o hejterach! Co napisał?
Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" odpowiada na komentarz Marty Manowskiej o hejterach! Co napisał?

Marta Manowska opublikowała na Instagramie szczery i poruszający wpis dotyczący krytycznych komentarzy na temat uczestników " Rolnik szuka żony ". To teraz jak napiszę, co mi się nie podoba. Jak łatwo oceniacie Państwo drugiego człowieka. Ot tak. Po prostu. Bo oglądacie program? Jesteście fanami? Co daje prawo do kategorycznego oceniania przez Was drugiego człowieka i to w taki sposób? Tutaj, czy na profilu rolnika. Pytam co? . - napisała Marta Manowska na Instagramie.  Na ten wpis odpowiedział Adam Kraśko z 1. edycji programu, który nie krył oburzenia na fakt, że prowadząca program dopiero teraz zdecydowała się na taki krok i oficjalnie przeciwstawiła hejtowi, z jakim mierzą się uczestnicy "Rolnika". Zobaczcie, co napisał najpopularniejszy rolnik pierwszej edycji programu! Adam Kraśko odpowiada na komentarz Marty Manowskiej! Adam Kraśko to gwiazda 1. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik nie zdecydował się na kontynuowanie znajomości z  żadną ze swoich kandydatek, ale po udziale w programie zyskał ogromną popularność, a nawet próbował swoich sił w branży muzycznej. Ostatnio pojawił się wśród gości na ślubie Kasi i Piotra , a teraz odpowiedział na wpis Marty Manowskiej, pisząc: Gdzie Marta była wcześniej? Gdzie była po pierwszej edycji gdy wylała się fala hejtu na mnie, na Stasia, na Grzesia? Gdzie była wtedy? Fajnie, super że to zrobiła. Szkoda że tak puźno. [pisownia oryginalna] - napisał Adam Kraśko w komentarzu na grupie "Rolnik Szuka Żony - forum" na Facebook'u. Na komentarz Adama Kraśko odpowiedzieli fani programu, pisząc, że udział w tego typu programach wiąże się  z tym, że uczestnicy są oceniani przez widzów, a ich zachowanie jest szeroko komentowane w sieci: jeżeli ktoś zgadza się na udział w programie,...

Marlena i Seweryn na planie Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: Seweryn nie pojedzie do Marleny? Internauci oburzeni zachowaniem rolnika!
Seweryn nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu? Czy w kolejnej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, że rolnik nie chce kontynuować znajomości ze swoją wybranką?

Seweryn nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu? Czy w kolejnej odsłonie programu "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, że rolnik nie chce kontynuować znajomości ze swoją wybranką? W niedzielny wieczór Telewizyjna Dwójka wyemitowała najnowszy odcinek show, w którym rolnicy dokonywali ostatecznych wyborów. Jak już wiemy, Seweryn w rozmowie z Martą Manowską przyznał, że chce spróbować stworzyć związek z Marleną, dlatego obiecał, że teraz to on odwiedzi swoją kandydatkę w jej rodzinnym domu. Niestety, patrząc na fragmenty kolejnego odcinka wszystko wskazuje na to, że Seweryn nie znalazł czasu na wizytę u Marleny... Widzowie są oburzeni zachowaniem rolnika! Internauci ostro krytykują Seweryna W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska próbowała dowiedzieć się, dlaczego w domu Seweryna została już tylko jedna kandydatka. Rolnik w rozmowie z prowadzącą nie ukrywał, że punktem zwrotnym w całym programie była jego randka z Dianą- to właśnie wtedy kobieta wytknęła mu kłamstwo i wyjechała do domu. Okazało się wówczas, że Seweryn i Marlena mieli kontakt poza programem. Diana przyznała, że o wszystkim dowiedziała się od samej Marleny, co w ostatnim odcinku rolnik dosadnie skomentował podczas spotkania z Martą Manowską. Rolnik nie ukrywał, że miał żal do Marleny za to, że się "wygadała". Ten komentarz oburzył internautów! Fani show są zniesmaczeni zachowaniem Seweryna, który najprawdopodobniej nie odwiedzi Marleny w jej rodzinnym domu- w zwiastunie nowego odcinka nie było widać scen z rolnikiem, a jedynie zapłakaną Marlenę. Jak internauci komentują postawę Seweryna?  - w tym odcinku Marlena jak dla mnie zapunktowała była szczera a Seweryn odrazu widać że kłamie i zrobił jej większa nadzieję. - Dziwne że ma pretensje do. Marleny że się...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner