Kasia i Piotr zdjęcie ze ślubu Marta Manowska na ślubie Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Ślub Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Instagram/TVP Rolnik szuka żony

Ach, co to był za ślub! Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie w piątek sakramentalne "Tak"! Uroczystość odbyła się niedaleko Makowa Mazowieckiego, a młodzi zaprosili na nią m.in. uczestników programu - w tym Adama Kraśkę, Zbigniewa z 3 edycji, Zbyszka, Mikołaja i Karola z 4., a także Jana, Krzysztofa, Łukasza i Grzegorza z 5 edycji "Rolnika". Ten ostatni, jak wynika ze zdjęć publikowanych obficie przez Kraśkę siedział obok tajemniczej brunetki! Co jeszcze pokazał rolnik na swoim profilu facebookowym? Jak bawili się uczestnicy wesela? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz także: Grzesiek i Dorotka nie są już razem! Rolnik zdradził kulisy ich rozstania

1/5
Kasia i Piotr zdjęcie ze ślubu
Instagram

Kasia i Piotr to para, którą połączył "Rolnik szuka żony". Piotr, w trakcie programu, miał nie miał łatwego wyboru, ale ostatecznie okazało się, że zdobył miłość swojego życia. Para ma już synka, Aleksa.

2/5

Adam Kraśko pokazał zdjecia z wesela Piotra i Kasi. Rolnik na swoim profilu facebookowym zamieścił relację z uroczystości. Uwagę zwraca jedno ze zdjęć, na którym Adam pokazał skład przy stole. Kim jest brunetka siedząca obok Grzegorza? Rolnik nie tak dawno rozstał się z Dorotką... (by zobaczyć zdjęcia należy kliknąć w ikonkę Facebooka - otwarta galeria Adama Kraśki otworzy się na Facebooku)

3/5

Kraśko pokazał m.in. pocałunek młodej pary.

Ja też tak chcę :) !!!! - napisał.

4/5
Marta Manowska na ślubie Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Instagram

Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć Marty Manowskiej, prowadzącej wszystkie edycje "Rolnik szuka żony". 

Dziś ślub kolejnej wspaniałej pary, którą połączył program! Ja gotowa! Szczęśliwa, że przeżyję to jeszcze raz! Szczęśliwa ich szczęściem! - pisała Marta.

5/5

Wspólne zdjęcie z uroczystości pokazał też Łukasz Sędrowski. Jak widać, zabawa musiała być świetna!