Kulisy serialu "Na dobre i na złe"- pożegnanie Adama Na dobre i na złe - Adam umiera Na dobre i na złe - Wiktoria martwi się o Adama Grzegorz Daukszewicz pożegnał się z widzami "Na dobre i na złe"
Kulisy serialu "Na dobre i na złe"- pożegnanie Adama
mat. prasowe
1/4
Kulisy serialu "Na dobre i na złe"- pożegnanie Adama
mat. prasowe

 

Adam Krajewski wróci do szpitala w Leśnej Górze?! Pierwszy odcinek najnowszej serii "Na dobre i na złe" przyniósł widzom ogromne emocje. W premierowej odsłonie serialu rozegrał się prawdziwy dramat - Adam Krajewski zmarł zaledwie kilka godzin po tym, jak uratował życie Wiki... Niestety, Grzegorz Daukszewicz, który przez blisko sześć lat występował w "Na dobre i na złe" i wcielał się w postać Adama postanowił rozstać się z serialem...

Teraz jednak okazuje się, że fani serialu już wkrótce znów zobaczą Adama w "Na dobre i na złe"! Jak to możliwe? O szczegółach opowiedziała Katarzyna Dąbrowska, czyli serialowa Wiki! 

Zobaczcie, co powiedziała w programie "Pytanie na śniadanie"! Więcej informacji w naszej galerii. 

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE JULKĘ Z 'NA DOBRE I NA ZŁE'? FILMOWA CÓRKA ARTURA ŻMIJEWSKIEGO DZISIAJ MA 28 LAT. BARDZO SIĘ ZMIENIŁA?

2/4
Na dobre i na złe - Adam umiera
Mat. promocyjne

 

Zaledwie kilka dni temu Grzegorz Daukszewicz we wzruszających kulisach serialu pożegnał się z fanami "Na dobre i na złe". 

Adam odchodzi jako człowiek spełniony zarówno w miłości do Wiki, jak też w miłości z bratem, więc myślę, że to jest takie ładne zakończenie - tak aktor mówił o śmierci serialowego Adama. 

Jest jednak dobra wiadomość dla fanów "Na dobre i na złe"! Okazuje się, że serialowy Adam jeszcze pojawi się w serialu! Zobaczcie fragment programu "Pytanie na Śniadanie" w którym Katarzyna Dąbrowska opowiedziała o szczegółach powrotu serialowego Adama! 

3/4
Na dobre i na złe - Wiktoria martwi się o Adama
Mat. promocyjne

Katarzyna Dąbrowska w programie "Pytanie na Śniadanie" opowiedziała o dramatycznym odcinku, w którym Adam Krajewski umiera, ale przy okazji zdradziła pewną tajemnicę!

To były dramatyczne chwile, bardzo trudny odcinek realizowany też bardzo specyficznie zdjęcia podwodne itd. To już za nami, ale przed nami, zdradzę państwu, że Adam Kajewski jeszcze się pojawi... we wspomnieniach Wiktorii Consalidy, we wspomnieniach i w myślach będzie jej towarzyszył jeszcze przez jakiś czas.

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała aktorka! 

 

4/4
Grzegorz Daukszewicz pożegnał się z widzami "Na dobre i na złe"
Facebook

 

Żałujecie, że serialowy Adam zniknął z "Na dobre i na złe"?