Książę William i księżna Kate całują się po ślubie na balkonie Pałacu Buckingham
East News
Newsy

Co powiedział William, gdy zobaczył Kate w sukni ślubnej? 5 faktów, których nie wiesz o ich ślubie

Co powiedział William, gdy zobaczył Kate w sukni ślubnej? 5 faktów, których nie wiesz o ich ślubie

Dziś, 29 kwietnia, o godz. 11 mija dokłanie 8 lat od ślubu księcia Williama i księżnej Kate. Uroczystości, która przyciągnęła przed telewizory 2 miliardy widzów. Tysiące turystów zgromadziło się przed Opactwiem Westminsterskim, a następnie pod pałacem Buckingham, gdzie para pojawiła się po ślubie i po raz pierwszy pocałowała jako mąż i żona.

Ten dzień dla księcia Williama i księżnej Kate, którzy byli razem (z przerwami) już 8 lat był wyjątkowy i długo się do niego przygotowywali. Przed ślubem napisali nawet własną modlitwę, w której prosili Boga, by "pomagał im służyć cierpiącym i ich wspomagać" oraz by "zawsze wiedzieli, co jest najważniejsze w życiu". Przemyśleli też kwestię prezentów, nie chcieli, żeby iść goście wykosztowali się na rzeczy, które nie są im potrzebne i poprosili gości weselnych o wsparcie finansowe dla fundacji pomagającej szykanowanym dzieciom. Księżna Kate jako młoda dziewczyna była nękana przez rówieśniczki w swojej szkole, dlatego w dniu swojego ślubie nie zapomniała o dzieciach, które mają podobne problemy, jak kiedyś ona.

Co jeszcze wiadomo na temat ślubu Williama i Kate? Znaleźliśmy 5 faktów, o których z pewnością nie wiedzieliście!

księżna Kate, Meghan Markle
East News
Newsy
Popularny stylista o Kate i Meghan. Czy gust modowy jest mu bliższy?
Co ma na myśli?

  O księżnych Kate i Meghan mówi się ostatnio naprawdę dużo. Głównie za sprawą domniemanego konfliktu, który rozgrzewa do czerwoności media na Wyspach. Spodziewająca się dziecka żona księcia Harry'ego, ze swoim amerykańskim luzem, trochę namieszała w konserwatywnej rodzinie królewskiej. Nie wszystkim się podoba to, jak łamie kolejne konwenanse. Krytycy mówią też o jej wyrachowaniu. Generalnie jednak zdobyła sympatię brytyjskich poddanych, którzy z niecierpliwością czekają na przyjście na świat kolejnego Royal Baby. O książęce szwagierki zapytaliśmy popularnego eksperta od mody i stylu Tomasza Jacykowa. Jak podkreśla, obie panie grają zupełnie inne role. Jak jednak radzą sobie w kwestiach stylowych? Zobaczcie, co nam powiedział. Zobacz też:  Tomasz Jacyków skomentował wojnę Rozenek - Rusin tak, jak tylko on potrafi!   Tomasz Jacyków słynie z niebanalnego stylu A Wy czyj styl wolicie?

książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News
Newsy
Kate wściekła na Williama za romans z jej przyjaciółką! "Kazała mu zerwać z nią wszelki kontakt"
Kate wściekła na Williama za romans z jej przyjaciółką! "Kazała mu zerwać z nią wszelki kontakt"

Przez ostatnie tygodnie cały świat myślał, że największym wrogiem księżnej Kate na królewskim dworze jest Meghan Markle, ale ostatnie doniesienia, które pojawiły się w mediach, zupełnie zmieniły obraz rodziny królewskiej, a zwłaszcza idealnego małżeństwa Kate i Williama. Nie jest tajemnicą, że ich związek w przeszłości przechodził kilka kryzysów, a książę William nie zawsze był wierny swojej ukochanej, ale wydawało się, że małżeństwo zupełnie zmieniło następcę brytyjskiego tronu. Tak się jednak nie stało. Brytyjskie media donoszą, że książę William miał romans z najlepszą przyjaciółką księżnej Kate,  Rose Handbury . Pojawiły się nowe informacje na temat tego romansu! Co ustalono? Zobacz także:   Pierwsze wyjście Kate od czasu plotek o romansie Williama. Po zdjęciach widać, w jakim stanie jest księżna!

Królowa Elżbieta II i księżna Kate
East News
Newsy
Meghan rodzi lada moment, tymczasem królowa Elżbieta honoruje w bardzo wyjątkowy sposób Kate!
Meghan rodzi lada moment, tymczasem królowa Elżbieta honoruje w bardzo wyjątkowy sposób Kate!

Wydawać by się mogło, że brytyjski dwór królewski żyje tylko zbliżającym się porodem Meghan. Królowa jednak postanowiła wyróżnić drugą księżną - Kate. Elżbieta II pokazała jak bardzo ceni sobie to, co robi żona jej wnuka Williama.  Księżna Kate otrzymała właśnie wyjątkowe odznaczenie - Krzyż Wielki Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. To jedno z ważniejszych wyróżnień, przyznawane jest osobom, które oddały szczególne zasługi monarsze brytyjskiemu. Kate została Damą Wielkiego Krzyża w dniu ósmej rocznicy swojego ślubu z Williamem. Jak zaznaczył pałac w oficjalnym komunikacie, wyróżnienie otrzymała za „służbę dla Suwerena”.  Brytyjskie media już komentują, że po zalewie plotek o małżeńskich kłopotach Kate, czy też konflikcie z Meghan, to ogromne wsparcie dla księżnej od najpotężniejszej członkini rodziny królewskiej.  Czy to przecięło plotki? Niekoniecznie. Dało jednak wyraźny sygnał, że królowa wspiera Kate i ceni, to co robi dla męża, swoich dzieci i całego dworu.  Zdania tego nie podzielają wielbiciele Meghan. Po przyznaniu wyróżnienia Kate pisali na Twitterze m.in.: Sorry, ale to Meghan bardziej zasłużyła na ten order. W ciągu roku, czy dwóch reprezentowała dwór bardziej niż Kate przez osiem lat. Spodziewam się, że wkrótce dostanie podobne wyróżnienie. A Wy jak uważacie, która księżna lepiej reprezentuje brytyjski dwór? Zobacz także:  Po latach wyszło na jaw, do jakiej piosenki książę William i księżna Kate zatańczyli swój pierwszy taniec! Krzyż Wielki Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego to najwyższy stopień tego odznaczenia. Królowa musi więc cenić Kate w sposób wyjątkowy: Księżna dostała odznaczenie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner