Księżna Diana

Mija 18 lat od śmierci księżnej Diany. Jej grób jest w szokującym stanie!

Księżna Diana

Księżna Diana zginęła w wypadku w Paryżu dokładnie 18 lat temu. Brytyjska prasa pełna jest wspomnień o Królowej Ludzkich Serc. Zobacz też jak Książę William i Księżna Kate uczcili urodziny Diany

Ale nie tylko. Daily Express odwiedził grób Księżnej Walii. Jak się okazało, miejsce spoczynku jednej z najbardziej uwielbianych postaci w historii Wielkiej Brytanii jest w fatalnym stanie.

Dianę pochowano w rodzinnej posiadłości księżnej - Athorp w Northamptonshire. Spoczęła w ustronnym miejscu, na wyspie przypałacowego jeziorka. Do grobu nie ma bezpośredniego dostępu.

Zobacz
Królowe Ludzkich Serc - zobacz, jak podobne są do siebie księżna Diana i księżna Kate! GALERIA

Jak przypomina gazeta, już rok temu alarmowano o złym stanie stojącej na grobie księżnej Diany statuy. Jednak do tej pory nic nie udało się z tym zrobić, wręcz przeciwnie - coraz bardziej zarasta krzakami i zielskiem. Podobnie jest z upamiętniającym Dianę pomnikiem, który porasta mech. Daily Express pisze wprost o "szokującym stanie" pomników.

Ich zdjęcia zasmucą z pewnością wielu, którzy znali Dianę - pisze gazeta.


Posiadłość i grób Diany odwiedzają każdego roku dziesiątki tysięcy osób, chcących oddać hołd przedwcześnie zmarłej księżnej. Wstęp kosztuje 18 funtów. Athorp w Northamptonshire należy do rodziny Spencerów od 500 lat. Obecnym gospodarzem posiadłości jest brat Diany - Karol.
 

 

This is disgraceful.

Posted by Daily Express on 29 sierpnia 2015

Suknia Versace - Księżna Diana


Więcej na temat księżna Diana
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32