• Braun Skin i·expert IPL to pierwszy na świecie system IPL, który naprawdę uczy się po każdym użyciu, aby zapewnić spersonalizowane doświadczenie dostosowane do użytkowniczki.
  • Najnowocześniejsza technologia Braun Skin i·expert IPL uczy się i prowadzi użytkownika w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
  • Braun oddaje kontrolę w twoje ręce - stań się swoją własną kosmetyczką i zapewnij sobie długotrwałą depilację w domowym zaciszu.
Reklama

Pionierska niemiecka marka produktów do pielęgnacji - Braun zaprezentowała światu urządzenie Skin i·expert, jedyny w pełni połączony system IPL, który uczy się, dostosowuje i zapewnia spersonalizowane wskazówki w czasie rzeczywistym.

Braun Skin i-expert pozwoli ci osiągnąć szybkie i długotrwałe rezultaty depilacji (nawet do 1 roku gładkiej skóry*), a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu.

Inteligentny system, który automatycznie dostosowuje moc impulsów świetlnych do odcienia skóry, zapewniając przy tym ciągłe i spersonalizowane wskazówki dotyczące wykonywania zabiegów na poszczególnych partiach ciała w czasie rzeczywistym - oddając tym samym w twoje ręce decyzję odnośnie redukcji włosów lub ich pozostawienia.

Technologia Skin i·expert IPL została zaprojektowana z myślą o szybkim, bezpiecznym i wygodnym redukowaniu owłosienia. Urządzenie łączy się z aplikacją mobilną, dostarczając spersonalizowanych wskazówek i prowadzi przez cały cykl zabiegów, które wykonamy samodzielnie w domu, a ich efekty będą porównywalne z tymi, które znamy z profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Mat. prasowe
Mat. prasowe
  • Informacje zwrotne dostarczane w czasie rzeczywistym pomogą ci w prawidłowym przeprowadzaniu zabiegów na depilowanych obszarach, tak aby uniknąć pominięcia jakiegokolwiek z nich.
  • Jedyne** urządzenie z automatycznym dopasowaniem mocy impulsu świetlnego do twojego unikalnego odcienia skóry i funkcją Skin Check pozwalające osiągnąć najlepsze rezultaty, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.
  • Nie musisz już martwić się o to, że przegapisz wizytę w profesjonalnym gabinecie, dzięki funkcjom Personal Progress Tracker i Smart Planner. Umożliwiają one śledzenie postępów, automatycznie dostosowując harmonogram sesji i pokazując, ile zabiegów jeszcze pozostało. Dzięki temu z łatwością przejmiesz kontrolę nad swoją podróżą do depilacji za niewielką część kosztów, które wydałabyś na wizytę w salonie.
Braun_Skin i·expert IPL
Mat. prasowe

Braun

Zobacz także

Braun, spółka zależna Procter & Gamble założona w Niemczech w 1921 roku, oferująca szeroką gamę małych urządzeń gospodarstwa domowego, które łączą w sobie innowacyjne technologie, niezawodną jakość i elegancki design. Są to golarki elektryczne, trymery, urządzenia do depilacji, a także zegarki czy głośniki. Urządzenia marki Braun cieszą się popularnością na całym świecie. Odwiedź www.Braun.pl, aby zapoznać się z nowościami oraz szczegółowymi informacjami na temat marki.

Materiał promocyjny marki Braun.

Reklama

* Przy stosowaniu zalecanej procedury. Indywidualne efekty mogą się różnić.
**Technologia współdzielona z Cyden.

Reklama
Reklama
Reklama